חדשות הסצנה

מופע נוסף ללהקת אמריקה בקיסריה

לאור הביקוש הרב לכרטיסים תקיים להקת America מופע נוסף בתאריך 10 באוקטובר באמפי בקיסריה. כל הפרטים.

אמריקה 2018. צילום יח"צ

זהו ביקורה הראשון של הלהקה בישראל לאחר שנאלצה לבטל את הופעתה המצופה בשנת-2014 עקב המצב הביטחוני. למופע שיתקיים ב 9.10 נותרו כרטיסים אחרונים ולאור הביקוש לערב הקסום עם הלהקה האהובה הפקת המופע מבשרת היום על פתיחת מופע נוסף שיתקיים ב 10.10 גם הוא באמפי קיסריה.

להקת אמריקה נולדה דווקא בלונדון, בזכות שלושה בנים של קצינים אמריקאים שהוצבו בעיר ורק רצו להרגיש בבית. היכולת הייחודית שלהם להתיך ולטוות את הרגש הזה לתוך כל להיטיה של הלהקה שבתה את לב הקהל עם צליל חלומי וטקסטים נוגעים שעוררו קשת של רגשות במאזינים ודיברו בשפה אוניברסלית שמרוממת את הנפש. ג'רי בקלי, דיואי באנל ודן פיק ייסדו את מי שלימים תהפוך לחלוצת הרוק פולק של שנות ה70 ובמהרה נסקה לראש המצעדים עם הלהיט a horse with no name שזיכה אותם בצדק בגראמי לתגלית השנה. הם המשיכו עם שורה מנצחת של להיטים שהפכו אותה לקלאסיקה נצחית ושורה של אלבומי זהב ופלטינה. עם עזיבתו של דן פייק את להקה בסוף שנות השבעים, המשיכו ג'רי בקלי ודיואי באנל כצמד המוביל את ההרכב וממשיך להופיע ברחבי העולם צובר עוד ועוד מעריצים בכל הגילאים שנשבים בכח המשיכה העל זמני שלה.

 

9 באוקטובר 2018 – כרטיסים אחרונים !

10 באוקטובר 2018 – מופע נוסף

מכירת כרטיסים:  

www.eventim.co.il/am | *9066

www.zappa-club.co.il | *9080

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: