חדשות הסצנה

משגעים את ההיכל

חיבור בין אייל גולן למשה פרץ מעל הבימה בהיכל הספורט ביד אליהו, 25 ביולי, כל הפרטים.

אייל גולן ומשה פרץ הולכים להשתגע

אחרי הוויש הסופר מהיר במהלכו נעלמו יותר מרבבת כרטיסים שנמכרו כהרף עין למופע המתוכנן של הצמד סטטיק ובן אל תבורי בהיכל מנורה מבטחים, עניין שהוביל לפתיחת איוונט נוסף –  באים גם שניים מבכירי הזמרים בסוגת הפופ הימתיכונית לסגור קופות בהיכל הספורט.

"הולכים להשתגע" הנו הטייטל שנבחר לעטר את המופע המתוכנן של אייל גולן ומשה פרץ במופע משותף ומיוחד שיכלול ביצועים חדשים, אהובים ומשותפים למיטב הלהיטים של שני האמנים הגדולים והמצליחים בישראל, בעיבודו והפקתו המוסיקלית של יעקב למאי ובליווי להקה של 20 נגנים ורקדנים על במה אחת 360.

כזכור, בשנת 2015 כבש משה פרץ את ההיכל יחד עם עומר אדם כאשר יצאו למופע משותף תחת הטייטל "מהפכה", גם אייל גולן סגר את הקופות של ההיכל מספר פעמים בחורף האחרון כאשר הלך על שיתוף פעולה עם חברי להקת אתניקס לזכר הימים הראשונים של הקריירה שלו.

המופע יתקיים ביום רביעי, ה-25.7.18 בהיכל מנורה מבטחים, תל אביב. טווח מחירי הכרטיסים למופע ינוע בין 200 ₪ – 500 ₪. כרטיסים למופע ניתן לרכוש דרך קופות תל אביב בטלפון 2207* או דרך האתר : https://2207.kupat.co.il/

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: