חדשות הסצנה

המוזיקאי ג'ילברטו ג'יל ביטל את הופעתו בישראל

ג'ילברטו ג'יל. צילום: יובל אראל

ג'ילברטו ג'יל ביטל את הופעתו בישראל. במייל שהגיע אמש להפקה הישראלית כתב מנהלו כי "מצטערים מאוד, אבל אחרי בחינה מול האמנים והלהקה שלנו לא נוכל להופיע בישראל השנה. התחושה הכללית של כולם הוא חשש כי ישראל עוברת כעת זמן רגיש". עוד הוסיף המנהל במכתבו כי "אנחנו מצפים להבנת ההפקה הישראלית בנושא, אנחנו עדיין אוהבים את ישראל ותמיד חשו כאן בחום. וככל הנראה יהיו בוודאי הזדמנויות אחרות ואנו מקווים לזמנים טובים יותר.

 

We are very sorry but  after careful consideration with our artists and band we will not be able to perform in Israel this year. The general sentiment of all is one of apprehension as Israel is going through this sensitive moment.

We expect  your understanding as this matter is also delicate for us.  We love Israel and have always  felt warmly welcomed.  There will surely be other opportunities and we will be hoping for better times

מההפקה הישראלית נמסרה הודעה כי רוכשי הכרטיסים יוכלו לקבל את כספם בחזרה במקום בו נרכשו . ההפקה מצרה על הביטול ומקווה לתאם מועד חדש להופעתו בשנה הבאה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: