פס קול שבועי

אסף שלם – התקופה הזו

אסף שלם, אחד מיקירי הבלוג, המוכר כסולנה של להקת "מלכה באיה" פונה לדרך חדשה עם פרוייקט סולו  אישי. לאחר שני שירים ששחרר "פרפר בלהבה" ו"קווים מקבילים" הוא משיק הבוקר את השיר השלישי "התקופה הזו".

כך שלם על השיר החדש – "לאחר תקופה ארוכה, תקופה מחבקת ועוטפת, מנחמת ומלטפת, חוזרים ההרהורים והחרדות, הפחד להיות לבד, הפחד לחדול להיות נאהב, להתמודד מולי, אל מול עצמי. לא הכול כפי שהיה נח. ואולי כדאי בכלל לוותר.. לעזוב ולברוח… ההתמודדות מביאה עמה גירויים חדשים/ישנים, השמש, הים,  העיר ,הרוח, הרחוב , הרדיו, חדשות… הדחף להיות נאהב שוב.. וכשזה מגיע, זה מפתיע ואני אף פעם לא באמת מוכן, אז אולי כדאי הפעם להישאר, לנסות להשתפר…"

השיר שנכתב, הולחן ומבוצע על ידי שלם הופק מוסיקלית בידי עמית שגיא. את שלם מלווים בהופעותיו חברי להקת Soulmates שיעלו עימו למופע במסגרת פסטיבל היוגה הבינלאומי בסחנה בגן השלושה בתאריך 5 למאי ובטיילור מייד באלנבי 99 תל אביב בתאריך 12 במאי.

התקופה הזו

הדגל בחוף
סימן הרוח
השמש יצא
לטיול בחולות

אמרו יהיה חם
אז עצרתי לנוח
הרדיו שידר
חדשות לא טובות

והתקופה הזו
גורמת לי לרצות לוותר
לעזוב הכול  לברוח
לקום, להיעלם
ואין מי שתבוא
תחבק ותנחם

המשכתי לזרום
אכלתי תפוח
אח"כ יצאתי
לטיול ברחובות

הלחות והחום
תראו, אני לא רגוע
איך תמיד זה עצוב
שמתחלפות העונות?

והתקופה הזו
גורמת לי לרצות לוותר
לעזוב הכול לברוח
לקום, להיעלם
ואין מי שתבוא
תחבק ותנחם
ואין מי שתבוא
תחבק ותחמם

והתקופה הזו
גורמת לי לרצות להשתפר
לעזוב שטויות לשכוח
לעוף, להתקדם
ויש מי שתבוא
תחבק ותנחם
יש מי שתבוא
תחבק ותחמם

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: