סיקור הופעות

חברים בנשמה

מופע הבכורה של אסף שלם בהרכב חדש – " שלם & the soulmates", רביעי, כ"ט בנובמבר, מועדון בר גיורא החדש. השדרן ועורך המוזיקה המיתולוגי טוני פיין הגיע למופע כדי לאסוף את המראות והצלילים, רפורטז'ה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

בעוונותיי הרבים מנשוא יצאתי בליל רביעי אל עיר הקודש ירושלים, בדיוק כאשר ידידי, הסולן של להקת מלכה באיה, יוצא במופע חדש עם הרכב נגנים חדש העונה לטייטל "שלם & the soulmates", אבל בשביל מה יש חברים, כשטוני פיין שמע ששלם עולה במופע חדש הוא מיד אמר, "אסף שלם, הסולן של מלכה באיה, יש להם להיטים טובים". כאמור, טוני פיין מביא את התמונות, המראות והקולות.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אכן, יש להם באמת שירים טובים, מי כמוני יודע, כאשר ליוויתי את ההרכב הזה לצד ההרכב הבינלאומי של אסף – "Children of Israel" בשלל הופעות והשקות, גם ההרפתקאה המשותפת עם נדב הופמן באחת מתוכניות הריאליטי המוסיקליות לא נעלמה ממני. רק תריצו חיפוש כאן באתר ותמצאו הכל מהכל..

מצגת זאת דורשת JavaScript.

כעת אסף עובר שינוי, לוקח פסק זמן מהפעילות הרצופה במסגרת "מלכה באיה" מתכנס אל תוך עצמו כאדם בוגר ואף נשוי טרי למאמנת היוגה הדר אילוז (מזל טוב) ומשחרר חומרים חדשים, אישיים, בפרויקט חדש אותו מלווה ההרכב שכולל את ליקל נייט, טל אשל, שקד קליין, יונתן שוב, ויעל סלינגר הם הסולמייטס, חברי הנשמה, משחרר אסף שלם שירים חדשים העוסקים באני ובעצמי הפנימי שלו אותם הוא מניח על גבי מצעים מוכרים השואבים את יסודותיהם מהרוטס רגאי והדאנס הול הבסיסיים, שומר את הוייב של אנשי הים והגלישה.

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

2 תגובות

  1. לא קוראים לגיטריסט ליקי נטע, זה ליקל נייט!!!! זה להקה מעולה!!!!!

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: