חדשות הסצנה

רותם כהן ואיתי לוי יצטרפו לאנריקה איגלסיאס

בסוף השבוע האחרון התקבל האישור הסופי ממנהליו של אנריקה איגלסיאס לגבי המופעים שיפתחו את הופעתו בפארק הירקון בתל אביב ב- 27.5.2018 . נבחרי ההפקה הבינלאומית הם רותם כהן שיצטרף בדואטים ואיתי לוי.

כזכור ביצע רותם כהן לפני מספר חודשים את הלהיט של אנריקה  Subeme la Radio  בקליפ ובאודיו שחיבר בין הביצוע של אנריקה לביצוע של רותם, למעריצות של הכוכבים נכונו הפתעות, לא מדובר רק בחימומים לפני המופע עצמו, במופע הצפוי יבצעו אנריקה ורותם כמה דואטים יחדיו. איתי לוי לעומת זאת הוא בהחלט בחירה מפתיעה ומעניינת של ההפקה הבינלאומית .  לוי החל את הקריירה המוסיקלית שלו רק לפני חמש שנים במהלכם הופיע בהצלחה רבה וכבש את לב הקהל הישראלי בשיריו השונים כולל שיתופי פעולה מעניינים עם סטפן, אייל גולן, האולטרס ועוד..

על מופע בינלאומי נוסף שיצטרף לרשימת מופעי החימום תודיע ההפקה הבינלאומית בימים הקרובים .

בבלוג מצפים בכיליון עיניים ואוזניים לאירוח הצפוי ולמופע בכלל…

כרטיסים למופע ניתן לרכוש כאן.

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: