חדשות הסצנה

מתיסיהו חוזר לישראל

הראפר בהיר העור, מתיסיהו, יגיע לארץ להופעה במסגרת אירועי יום הסטודנט של באר שבע שיתקיימו בתאריכים, 29 עד 31 במאי. כל הפרטים.

מתיסיהו. צילום יובל אראל

עם ליין אפ מוגזם שכולל את מתיסיהו, שרית חדד, איתי לוי, אברהם טל, התקווה 6, עברי לידר, מועדון הקצב של אביהו פנחסוב, Lucille Crew ועוד, יום הסטודנט של באר שבע טורף את הקלפים והופך לפסטיבל מוזיקה מסעיר.

ימי הסטודנט של באר שבע והדרומיים ידועים כמושקעים במיוחד, אבל יום הסטודנט של 2018 הולך לשנות את כללי המשחק. שלושה ימים של הופעות חיות, עם שתי במות, מסיבות בריכה ותיקלוטים ירימו את הרף בכל הקשור למה שהכרנו עד היום כ"יום סטודנט". אחרי שכבר מיצבו עצמם כמרחב האקדמי שעושה הכי הרבה חשק לחזור להיות סטודנטים, בבאר שבע לא נרגעים ומתכננים להפוך את בירת הנגב למוקד עלייה לרגל לשלושה ימים בלתי נשכחים.

על הבמה הגדולה יופיע לא אחר ממתיסיהו, הראפר הכי מכובד בברוקלין שיכניס בנו קצת רגאיי מלכים, מועדון הקצב של אביהו פנחסוב שמפוצצים אולמות והופכים כל מקום בו הם מופיעים לחפלה של אהבה, המלכה הבלתי מעורערת שרית חדד, איתי לוי, עברי לידר, אברהם טל והתקווה 6. על במת האינדי תמצאו את מפלצת הגרוב לוסיל קרו, הרכב הקצב בלוז-מזרחית Full Trunk עם סיוון טלמור, ג'ימבו ג'יי ומונולינגווה שאם עוד לא היכרתם, כדאי.

למשתכשכים במסיבת הבריכה יתקלטו לא פחות מעילויי הטכנו והטראנס PONDORA , ASTRIX DARWISH , RISING DUST ,BUBBLE ועוד.

על ההפקה המפוארת אמונות סקופוס וחברת ההפקות "2bvibes" שהפיקה את יום הסטודנט הבאר שבעי גם בשנה שעברה והנחילה מסורת של פסטיבלי מוזיקה סטודנטיאליים, מרובי אטרקציות, שמתפרשים על יותר מערב אחד ומארחים אמנים מהשורה הראשונה לכל הפחות.

מתיסיהו יעלה על הבמה ביום הפתיחה – שלישי, 29/5 במסגרת המופע המרכזי – יום.

כרטיסים: סטודנט/ית – 50 ש"ח, אורח/ת של סטודנט/ית – 90 ש"ח ואורח/ת – 100 ש"ח.
רביעי וחמישי 30-31/5, מסיבות בריכה: סטודנט/ית – 10 ש"ח, אורח/ת – 25 ש"ח (לכל מסיבה).

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: