כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

מאיה איזקוביץ – SPARKLE

תשכחו מזמרת הפולק הרומנטית, מאיה איזקוביץ חוזרת עם תדמית חדשה – כוכבת פופ מסקרנת נולדה והיא יוצאת מהחללית המוסיקלית של תומר יוסף, חמושה בסאונד משודרג ומנצנץ.

לפני כשבע שנים הפציעה מאיה איזקוביץ אל תוככי הסצנה המוזיקלית כמעט מתוך אלמוניות ושבתה את ליבותיהם של אלפים שמלאו את הופעותיה בארץ שהובילו להשקת אלבום בכורה וזכיה בפרס אקו"ם.

בנקודת זמן של שיא פופולריות ופוריות מוזיקלית מקומית עזבה מאיה הכל ונדדה לניו יורק להמשך לימודים שם השתלבה בפרויקט המוזיקלי של יונתן דגן אקא J.viewz.

כעת היא חוזרת בעצמה עם פרויקט מוזיקלי חדש בהפקתו של תומר יוסף שהוסיף לה הרבה ביטים אלקטרונים שצובעים את הצלילים שלה בגוון חדש, מהיר יותר ומסעיר יותר. SPARKLE המלווה בקליפ בבימויה של דריה טורצקי הנו הסנונית הראשונה מתוך הפרויקט שיעלה על גבי אלבום בגזרת EP במהלך השנה, סטיי טיונד!!

בתאריך 11 במרץ מאיה נוחתת בכולי עלמא תל אביב, כניסה חופשית, תגיעו מוקדם…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d