כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

להקת לואיזה משחררת…

לקראת השקת אלבומה השלישי התקיימה הבוקר חזרה של להקת לואיזה שמוכרת בין היתר בשל החיבור המשפחתי, ברי סחרוף, אביו של איתי, הזמר והגיטריסט של ההרכב הפועל יחד עם חבריו עידן תלמוד בגיטרה, בר בניטה בגיטרת בס ועמרי לייבוביץ' על התופים.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אחרי עבודת שטח ארוכה שכללה הופעות מוצלחות בפסטיבל אינדי נגב,  הופעה ברוק עצמאות ומופעים פותחים לפורטיסחרוף, הדג נחש ואיפה הילד, השקת אלבום בכורה בשנת 2011 ועוד אלבום בגזרה צנומה של EP בשנת 2013 מתכוונים חברי להקת לואיזה לפתוח את השנה האזרחית החדשה עם הכרזה על אלבום חדש ולצידו סבב הופעות חדש, שכולו גרוב כבד, גיטרות עבות בשר ושירים חדשים על הכאן והעכשיו האישי כפי שהוא מתבטא במוזיקה שלהם. אלבומם החדש "תעשי לי ילד" יושק במופע חגיגי שיתקיים במועדון כולי עלמא בתאריך 25 לפברואר, יום ראשון, שעה 22:00, אורח כבוד על הבמה – שי צברי.

השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין ביקר הבוקר בחדר החזרות והוא מביא את המראות והקולות, לדבריו מדובר באחת הלהקות האיכותיות שהוא ראה ושמע בזמן האחרון, נגינה מהודקת ואחידה, איכותית ביותר. יש גם וידאו.

 

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d