כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

לחץ של פעילות BDS על הזמרת LORDE מעורר סערה ברשת

בשעות האחרונות מתרחש ניסיון להניא את הזמרת לורד מכוונתה להופיע בתל אביב בחודש יוני 2018, כל הפרטים.

picture by Constanza.CH CC

שתי תושבות ניו זילנד שלחו מכתב גלוי אל הזמרת לורד בעקבות ההכרזה על המופע הצפוי בתל אביב ובו הן מבקשות ממנה לחזור בה מההסכם עם ההפקה הישראלית ולא להופיע בישראל. המכתב עורר סערה ברשתות החברתיות ובאתרי החדשות. מחברות המכתב ג'סטין זקס ונדיה אבו שאנב הן שתי אקטיביסטיות התומכות בתנועת ה – BDS ופועלות כנגד מדינת ישראל, ג'סטין היא יהודיה ונדיה מגדירה עצמה כפלשתינית.

המכתב שפורסם באתר The Spinoff זכה לתגובה מצידה של לורד באמצעות ציוץ בטוויטר בו היא אומרת כי הנושא הובא לידיעתה והיא לומדת אותו ומודה על כל המידע שהובא בפניה.

https://twitter.com/lorde/status/943677206558994432

כזכור, בקיץ שעבר התקיימו בישראל כמה הופעות גדולות בפארק הירקון של להקות ואמנים בינלאומיים שהביאו קהל רבבות לפארק, בין ההרכבים שהופיעו כאן מצויה להקת רדיוהד שאף היא הייתה מטרה ללחצים מצד תנועת ה- BDS והמוסיקאי רוג'ר ווטרס שקיבל בתגובה אצבע משולשת אל מול הקהל בפארק מסולנה של להקת רדיוהד.

ממשרד יחסי הציבור של חברת נרנג'ה האמונה על הבאתה של לורד לישראל נמסר בתגובה: אנחנו בקשר הדוק ושוטף מול נציגי האמן ,ההופעה מתקיימת כמובטח ומכירת הכרטיסים בעיצומה. אנחנו ממליצים בחום לשריין כרטיסים מראש לאחת ההופעות המסקרנות הצפויות בקיץ הקרוב..

הופעתה של לורד בתל אביב מתוכננת להתקיים בתאריך 5 ביוני 2018 בגני התערוכה בתל אביב. ההופעה לא תחולק לאיזורי גולדן-רינג, וי.איי.פי וכד׳ וכולם יהיו מוזמנים להנות מהחוויה שהיא לורד במחיר אחיד.

3000 כרטיסים ראשונים במכירה מוקדמת במחיר של 289 שקלים בלבד פה: eventim.co.il/lorde . מחיר כרטיס מלא – 329 ש״ח.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: