קליפים חדשים

ריקה רזאל – בדיוק מושלם

בסמיכות זמנים מדהימה לידיעה כי אחיה של ריקה, יונתן רזאל, כיסה את עיניו בחתיכת סרט הדבקה במהלך מופע שקיים מול קהל נשים כדי לא לחטא במחשבות עבירה כאמונתם, יוצאת אחותו הצעירה ריקה ומשחררת שיר חדש אותו כתבה לדבריה על פי טקסט שהכתיב לה האל, היא הלחינה, אייל מזיג עיבד והפיק מוסיקלית. השיר "בדיוק מושלם" הנו הסנונית הראשונה מתוך אלבום בכורה מתהווה, ריקה מגייסת את ילדיה ובית מגוריה כתפאורה לקליפ.

סיפורה המוסיקלי של ריקה מתחיל בילדותה, היא גדלה בבית מוזיקלי, ובצעירותה הייתה חברה בלהקה המשפחתית " להקת רזאל ", יחד עם אחיה יונתן ואהרון. הלהקה, ביחד עם ריקה אשר שימשה כסולנית , הופיעה מעל הבמות בארץ ובחו"ל ואף בתכניות טלוויזיה. כשהתגייסו לצבא התפרקה הלהקה, וכל אחד פנה לדרכו המקצועית והאישית . ריקה שימשה כמ"כית בנים במהלך שירותה הצבאי. במשך עשרים שנה ריקה שמה את המוזיקה בצד. היא גידלה משפחה, ילדה שמונה (!) ילדים והקימה עסק עצמאי משגשג , אבל האהבה הגדולה תמיד נשארה, והחלום לחזור , ליצור ולהופיע לא עזב . עכשיו היא חוזרת עם מוזיקה מצוינת ואנרגיה של אותה נערה שהופיעה עם אחיה .

בקטנה – איש באמונתו יחיה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: