סיקור הופעות

צלילי הקיסר

יהודה הקיסר נמצא כאן עוד מהימים שהניחו את אבן השתייה על הר הבית, אמש הוא חגג עם המון מוזיקאים צעירים אותם הוא מלווה בשנים האחרונות, דור אל דור יביע אומר בשיר ומנגינה. השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע למועדון לבונטין 7 כדי להביא את המראות, תודה לליאור שמאי שמשתף את קטעי הווידאו מהמופע, רפורטז'ה.

האמת שאת יהודה קיסר אני מלווה שנים רבות בשלל הופעות, לצד שורה ארוכה ומגוונת של הרכבים וזמרים, אמש חגגתי במקום אחר וטוני פיין ירד אל המרתף של לבונטין במיוחד כדי להביא את המראות של הקיסר ושורת האמנים שהגיעה לחגוג עימו, היה שמח.

את יהודה קיסר כולם מכירים כמי שיצר את הצליל הייחודי של הגיטרה החשמלית במוזיקה המזרחית כשהוא מלווה שורה ארוכה של זמרים, זוהר ארגוב, אהובה עוזרי, ועד ימינו.

אל החגיגה של יהודה קיסר ולהקת הליווי שכללה את יוסי קרול בתופים, ליאור עמר בבס, מרים בפסנתר חשמלי ושירות, עירן יחיא בגיטרה אקוסטית, הצטרפה שורה ארוכה של מוזיקאים, זמרים וזמרות – קובי אוז, Boom Pam, לירון עמרם, LIRAZ, לירון בן שמעון, בניה ברבי, MAGI, דניאל קריאף ועוד…

 

וידאו, צילום – ליאור שמאי

 

 

 

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: