חדשות הסצנה

אתניX ואייל גולן הכריזו Sold Out ופתחו מופע נוסף

זה לקח בדיוק 10 בלבד מיום פתיחת המכירה להגיע לחיסול כל הכרטיסים למופע האיחוד ההיסטורי ולמכור למעלה מ- 10,000 כרטיסים (המופע בפורמט 360)  ועדיין יש ביקוש אדיר. ולכן הוכרז על תאריך נוסף לאיחוד. כל הפרטים.

אייל גולן וזאב נחמה. צילום: יובל אראל

לבקשת הקהל, ובמטרה שלא לאכזב אלפי צופים, החליטו גולן ואתניקס לפתוח מופע נוסף בהיכל מנורה מבטחים . המופע שיפתח יקדים ביומיים את המופע הנוכחי אליו אזלו כל הכרטיסים,  ויתקיים ביום חמישי ה- 4.1.18 בשעה 21.00 . בכך יהפוך המופע שיפתח עכשיו להיות המופע הראשון וזה שאליו אזלו הכרטיסים יהפוך למופע השני.

בימים אלה בנוסף לחזרות על הלהיטים הגדולים שישולבו המופע וביניהם לב של גבר, דמעות , יפה שלי, צאי אל החלון, בלעדיך, ג'סיקה, מחר אני בבית ,  תותים, רק אהבה תנצח, דמעות, בחוף של פורטוגל, לקנות לך יהלום, שקלים, חייל של אהבה , בעירי, תודה לאל ,  מקליטים אתניקס ואייל שיר משותף חדש לכבוד המופע . "מועד יציאתו עדין לא ידוע אבל החוויה לחזור ולעבוד יחד מרגשת אותנו מאד ואנחנו בטוחים שתרגש גם אתכם ."

מכירת הכרטיסים למופע שהתווסף תפתח הבוקר, יום ו' בשעה 08.00 במשרדי קופת תל אביב בטלפון 2207* או באתר המקוון 2207.kupat.co.il

מחירי הכרטיסים החל מ –  169 ₪  ועד 479 על פי מיקום .

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: