חדשות הסצנה

סטטיק ובן אל תבורי – לא במתנה

המופע הצפוי של הצמד סטטיק ובן אל תבורי באמפי העירוני בבת ים שהיה אמור להיות מופע הפתוח לקהל הרחב ללא תשלום ובכניסה חופשית הופך למופע שהכניסה אליו מותנית ברכישת כרטיסים. כך הוחלט בעקבות פגישה בין נציגי העירייה והמשטרה. כל הפרטים.

מתוך החוברת הרשמית של העירייה

טודו בום? לא בחינם!

עם פתיחת עונת הקיץ הודיעה עיריית בת ים על שלל אירועים מתוכננים שרובם המכריע ממומן בתקציב העירוני במסגרת חגיגות קיציות לרווחת תושבי העיר. בין שלל האירועים שפורסם מידע אודותיהם מצוי המופע הצפוי של הצמד סטטיק ובן אל בתאריך 20 לאוגוסט באמפי העירוני בעיר בת ים, בפרסומים שלוו את ההודעה על המופע נרשם כי מדובר במופע פתוח לקהל ובכניסה חופשית ללא תשלום.

אתמול הודיעה עיריית בת ים כי מטעמי בטיחות הוחלט על ידי המשטרה והעירייה, כי הכניסה למופע המתוכנן תתאפשר אך ורק באמצעות רכישת כרטיסים מראש.

ההסבר לשינוי בתנאי הכניסה למופע הוסבר כי לאור החשש מנהירה רבתי של קהל למופע הצפוי ומכיוון שתנאי הרישוי של האמפי מגבילים את תפוסת הקהל עד 4,500 מקומות, הוחלט בשיתוף עם משטרת מרחב איילון כי מטעמי בטיחות תותר הכניסה בכפוף לרכישת כרטיסים מראש, כך ניתן יהיה  לפקח על כמות הנכנסים לאמפי.

מכירת הכרטיסים לתושבי העיר בת ים בלבד כנגד הצגת תעודת זהות ובמחיר של 20 ₪ שתמורתם תועבר למימון פעילויות עבור נוער בסיכון במסגרת העיר, תתבצע החל מיום ראשון, 6 באוגוסט במספר מוקדים:

  1. בהיכל התרבות העירוני בימים א'-ה', בשעות 9:00-13:00 וכן 16:00-19:00, או באמצעות הטלפון 03-5080031.
  2. בכותר הפיס ברחוב ז'בוטינסקי 3, בשעות 9:00-13:00 ובטלפון 03-5080569,
  3. בעיריית בת ים בימים ראשון עד רביעי.

מעיריית בת ים נמסר כי  "לא יימכרו כרטיסים באמפי ביום האירוע ולא תותר עמידת קהל בסמוך לגדרות האמפי. ביום המופע רחוב בן גוריון ייסגר לתנועה בין שדרות יוספטל לרחוב ירושלים. לא תותר הגעה רגלית לרחוב העצמאות בקטע שבין רחוב מסריק לשדרות בן גוריון ללא הצגת כרטיס למופע. כמו כן לא תותר הכנסת כלי נשק, כיסאות, מחצלות, שלטים ובעלי חיים לאמפי".

הידיעה אודות השינוי בתנאי הכניסה למופע הצפוי עוררה תגובות נרגזות ברשתות החברתיות.

סטטיק ובן אל תבורי בפעולה. צילום: יובל אראל

חברי הצמד, סטטיק ובן אל מצויים בימים אלו בסבב הופעות באילת במסגרת פסטיבל של רשת מלונות פתאל, המופע בבת ים מהווה קפיצת התרעננות ימתיכונית מהחום והיובש האילתי אליו הם יחזרו יומיים לאחר מכן שוב…

מילה או שתיים על טודו בום:

אחרי ההצלחות הגדולות של הלהיטים "ברבי" , "כביש החוף", "סלסולים", "סתם", ו"זהב" חוזרים  סטטיק ובן-אל תבורי עם להיט חדש מבית ההפקה של ג'ורדי שפשוט שבר את האינטרנט. השיר שמבקש להציב סטנדרטים חדשים בסצנת הבידור והמוסיקה העכשווית בארץ הן בתחום הסגנון המוסיקלי, העיבוד, העמדה והצבע שלח את זרועותיו לכל פינה בעולם התקשורת, אין תוכנית או מדור מוסיקלי שלא הביא התייחסות לתופעה. במיוחד לאחר שבאופן חריג ראש עיריית תל אביב רון חולדאי התגייס כדי לככב בקליפ בדמותו כשהוא רותם את ניידות השיטור העירוני לסצנה המצולמת. חגיגה של מקצבים, צבע וצלילים, אמנם לא מדובר בקאנון קלאסי פורץ דרך אך אפילו החיפושיות לא חלמו על קטע שכזה בשנתם הראשונה, זה הפופ, הפופולארי, המרקיד…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: