קליפים חדשים

שירה – בסוף כל יום

שירה, בת למוסיקאי וותיק ותלמידה בבית הספר רימון עושה כעת את דרכה לאלבום בכורה בגזרת EP ומשחררת את השיר הראשון מתוכו "בסוף כל יום" אותו כתבה והלחינה לצידו של גיא קושנירסקי שאחראי גם על ההפקה המוסיקלית.  על הקליפ אחראית דריה פרלמוטר. זהו שיר על אהבה ונאמנות המופק בנוסח עדות המיינסטרים הישראלי העדכני, אני מזהה פוטנציאל!

כך שירה על השיר הטרי והאלבום שבדרך: "מוסיקה בשבילי היא הדרך לחיות ולהבין מה אני חושבת ומרגישה. כבת למוסיקאי וכמי שגדלה מינקות על צלילי המוסיקה של היוצרים הטובים ביותר בארץ ובעולם, גיבשתי עם השנים טעם מוסיקלי  וסגנון כתיבה והלחנה משלי. אני נרגשת מאוד לרגל יציאת השיר ומקווה שכל אחת ואחד ימצאו בו פיסת חיים מוכרת."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: