חדשות הסצנה

או מאמא, הערב מחזמר!!!

MAMMA MIA המחזמר המצליח ביותר בעולם המבוסס על 18 משירי להקת ABBA הגיע לישראל ויקיים שורת הופעות בבית האופרה – משכן אמנויות הבמה בתל אביב עד לתאריך 5 לספטמבר.

מאמא מיה! מלכת הריקודים. צילום: יובל אראל
מאמא מיה! מלכת הריקודים. צילום: יובל אראל

כמה פרטים אודות – המחזמר שהנו הפקה בינלאומית שהחלה בווסט אנד בלונדון הספיקה לחצות את העולם ולהגיע ליותר מחמישים מיליון צופים במאות ערים ברחבי העולם במשך 16 שנים ברציפות. מדובר בהפקה הזהה במדויק להפקה המקורית בלונדון, בבימוי, בתאורה, בכוריאוגרפיה, במוזיקה והחוויה הבימתית. המעריצים בתל-אביב יזכו לחוויה בינלאומית אמיתית בליווי תרגום לעברית שיוקרן על גבי מסכים ובכך מובטחת חווית בידור מקסימאלית, מלאה ומושלמת.

עלילת המחזמר מתרחשת באי יווני קטן. ערב חתונתה, מבקשת סופי, בת יחידה לאמה, לגלות את זהותו של אביה האמיתי.  ביומן של אימה (דונה) סופי מגלה מידע המרמז על שלושה מאהבים שהיו לאם ואשר איתם בילתה לילה סוער ומלא תשוקה בתקופה בה נכנסה להריון. הבת, בשם אימה, אך ללא ידיעתה מזמינה את שלושת המאהבים להגיע לערב יום חתונתה, בתקווה שאחד מהם הוא אביה שיוביל אותה לטקס החתונה. ובאמת, שלושתם מתייצבים באי הקסום, במלון הקטן בניהולה של האם, בעזרתה של הבת, כולם נושאים עימם זיכרונות עבר נעימים. העלילה מסתבכת כאשר שלושת הגברים מבינים שהכלה אינה יודעת מי הוא אביה ושלמעשה כל אחד מהם, עשוי להיות האב האמיתי. החברים הקרובים ביותר של האם וגם של הבת מוזמנים לחתונה שותפים להיסוסים, הפחדים ההתרגשות והשמחה של יום החתונה הממשמש ובא.

תכלס, מדובר בשעתיים וחצי !! כולל הפסקה של מוזיקה, ריקודים, בידור נינוח ועולץ באולם ממוזג היטב העושה את לילות הקיץ לחייכניים יותר…

כרטיסים באתר של שוקי וויס

לחצו לצפייה בתמונות מתוך החזרה הגנרלית

קטעי וידאו מתוך החזרה הגנרלית

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: