כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

פס קול שבועי

רוזא, לקראת השקת אלבום בכורה

רוזא, דואו של ורד דקל וזיו מורן בשיתוף הצלע השלישית המתופפת קרן טפרברג עומדים להשיק אלבום בכורה, יובל אראל ושרון עובדיה ממגזין "רעש" קפצו לחדר החזרות לקראת המופע הצפוי.

רוזא, פאפאיתו, חזרה לפני ההשקה. צילום: יובל אראל
רוזא, פאפאיתו, חזרה לפני ההשקה. צילום: יובל אראל

ורד דקל, היא ראש המחלקה הווקאלית הרב תחומית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים , מלחינה לתיאטרון ולמחול, זמרת, בעלת תואר שני בקומפוזיציה, אשר מאחוריה דרך ארוכה בסצנת הג'אז, הספיקה להקליט שלושה אלבומי ג'אז ולהופיע רבות בישראל ובחו"ל.

שותפה להרכב, זיו מורן, הנו בוגר בית הספר רימון והאקדמיה למוסיקה בירושלים, הספיק לשתף פעולה עם יוצרים ומוסיקאים רבים ביניהם אסי איילון, רננה רז, אלי לולאי ועוד רבים.

היוזמה להקמת ההרכב "רוזא" החלה מכתיבה של שירים של ורד אשר בחרה לראשונה לזנוח את הג'אז והאנגלית לטובת כתיבה בעברית , במסגרת סדנא לכתיבת טקסטים של מאיר גולדברג ודן תורן, תורן גם ליווה את ורד לאורך הפקת האלבום שנעשתה בידי דורון פלסקוב, מדובר באלבום אינטימי, שופע בקסם ובטקסטים שאי אפשר להישאר אדיש אליהם.

בששת החודשים האחרונים ערכו חברי ההרכב סבב הופעות שהתקבלו בשמחה מצד קהל המאזינים והצופים. כאמור בסוף החודש ההרכב מתכוון לחגוג את השקת האלבום ואת ההזדמנות להגיע לאחת החזרות במתחם המוזיקה "פאפאיתו" ביפו תפסנו בשתי ידיים, הן על מנת לחוות את העשייה של המוזיקאים והן על מנת להביא כמה צבעים, מראות וקולות מהמופע הצפוי.

המופע יתקיים בתאריך 28 ליולי בשעה 21:30 באוזןבר בתל אביב, הנה לינק לרכישת כרטיסים.

 

לחצו לצפייה בגלריית תמונות, צילום שרון עובדיה

לחצו לצפייה בגלריית תמונות, צילום יובל אראל

 

וידאו מהחזרה

 

 

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d