סיקור הופעות

לא חופר, בוחר

מסע הבחירות של רמי פורטיס במועדון בארבי, פורים, 05.03.2015. נכח תיעד ומדווח – יובל אראל

פורטיס, המועמד שלי. צילום: יובל אראל
פורטיס, המועמד שלי. צילום: יובל אראל

הם חופרים, מה זה חופרים, מכל מקום בכל מקום, אין לאן לברוח, אינטרנט, שלטי חוצות, טמבלוויזיה, רדיו, למזלנו עדיין לא פותחה האפליקציה שתאפשר להם להטריד אותנו בחדר השירותים או האמבטיה, כן, אני מתכוון לבחירות, מועמדים, מפלגות, פרסומים, אייטמים, כתבות, הכל בכל מכל וכל, חפרו לנו את השכל, אכלו לנו את הראש, בעד, נגד, ליד, עם, בלי, אוף אחד גדול, הרי שינוי בצבע אוטופי לא באמת יהיה כאן.

פורטיס, בוחרים אהבה. צילום: יובל אראל
פורטיס, בוחרים אהבה. צילום: יובל אראל

אז מזלנו שיש רגעים של שמחה, רגעים של תקווה, לא בימין ולא בשמאל, אפילו לא באמצע, רק ממול, כשרמי פורטיס עולה לבמה במועדון בארבי, מלווה בחבורת אפגניסטנים, סליחה, הנגנים שמלווים אותו, לבושים בשמלות וחיג'אבים, מסתכלים על מאות המחופשים והמתחפשות שממלאים את המועדון על אגפיו ומרפסותיו באווירת פורים עולצת ויוצאים למסע הבחירות האמיתי, בוחרים בשמחה, בשירים ובאהבה.

פורטיס, מצביעים ש' – שמש לך מצפים. צילום: יובל אראל
פורטיס, מצביעים ש' – שמש לך מצפים. צילום: יובל אראל

תכלס, רמי פורטיס, הרוקר של חיי נתן אמש מופע שעשה לי טוב, כמו תמיד. אם תספיקו הוא חוזר הערב לאותו מקום, להמשיך במסע הבחירות שלו – FORTISNATION. כי האומה בוחרת פורטיס!

ואל תשכחו את רעננה – פורטיסחרוף!!!

לחצו לצפייה בגלריית תמונות ממסע הבחירות של פורטיס. צילום: יובל אראל

לחצו לצפייה בגלריית תמונות ממסע הבחירות של פורטיס. צילום: שרון עובדיה "רעש"

וביום שישי דפנה טלמון הצביעה פורטיסניישן, לחצו לצפייה בגלריית תמונות שלה

וידאו

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: