סיקור הופעות

גולשי המדרגות של בית רומנו

מופע מדרגות של גולשי האבן הנייר והמספריים בתדר, אורחים – ניצן חורש בשירה, קאי צור בקונגוס ודיסק חשמלי. חמישי, שני סוכות, 09.10.2014. הציץ, תיעד ומדווח – יובל אראל.

אבן נייר ומדרגות, גולשים. צילום: יובל אראל
אבן נייר ומדרגות, גולשים. צילום: יובל אראל

בא נעשה את זה מהיר וקצר, לא יותר ארוך מהזמן שאתם יכולים לעמוד על גלשן, ארוך או קצר, בים נמוך או בים גבוה. בין כמה טיפות גשם שמנסות להפחיד, עם כוס בירה צוננת, עמדה המציגה גלשנים, סקייטבורדים, אביזרים ואפילו עותקי ויניל של האלבום המצויין שהשיקו גולשי האבן הנייר והמספריים לאחרונה, בשעות הערב (היה יכול להיות נחמד בארבע אחה"צ…) בחצר הפנימית של בית רומנו, התקבצו אורחי התדר מול חדר המדרגות כדי לראות, לשמוע ולרקוד לצלילי ה"סרף רוק" של שי לנדא וחבורתו "גולשי האבן הנייר והמספריים" או בנוסח הרשמי – RPS Surfers אשר הגדילו וארחו את ניצן חורש (אלקטרה, קאט אאוט קלאב) במספר שירים שלא מהמניין ואת קאי צור (עבודות מתכת ותפאורה, אורח מעופף במופעי Fאנקנסטיין) לתיפוף קונגוס ולהפעלת משור דיסק חשמלי על יציקת מתכת.

 

עוד ערב יוצא דופן בהוויתו, סוג של מנהג קבוע בתדר העומד לעלות בתחילת השבוע לעיר הכרמל ליומיים ובהמשך לחגוג את שמיני עצרת במתחם בזק ברחוב הרצל מול תל כביר ברקוויאם בן יומיים לסיום עונת הקיץ.

כאן תעקבו

כאן תלחצו לתמונות

וידאו

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: