כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

רמי פורטיס יחמם את הרולינג סטונז בישראל

רמי פורטיס יחמם את הרולינג סטונז בפארק הירקון, כל הפרטים, החפירות והנטיעות.  

רמי פורטיס, מחמם אבנים בפארק. צילום: יובל אראל
רמי פורטיס, מחמם אבנים בפארק. צילום: יובל אראל

אחרי הימורים, ספקולציות, ומתיחת 1 באפריל אחת, הפקת המופע שמחה לבשר כי מיק, קית' צ'רלי, ורוני אישרו: רמי פורטיס יפתח את המופע הענק בפארק הירקון, תל אביב, בתאריך 4 ביוני, 2014.

פורטיס, אב המזון של הרוקנרול הישראלי, ששורשיו נטועים עמוק עוד משנות השבעים עם פריחת הרוקנרול בישראל וייצוגו בעולם עם "מינימל קומפקט", נבחר על ידי להקת הרוק הגדולה ביותר בעולם לפתוח את הערב ההיסטורי של הרולינג סטונס בפארק הירקון.  חמוש בלהיטים מ"פלונטר" ועד  "החבר אני", עם ההרכב הנצחי שלו שכולל המון דיסטורשן  והרבה אהבה, יטווח פורטיס את משנת הרוקנרול המקומית שלו  רגע לפני עליית הסטונס לבמה.

תגובתו של רמי פורטיס: " אין לי מילים. להגיד שזה מרגש מאוד זה אנדרסטייטמנט. אני משחק אותה קול אבל רועד ומשקשק לי. אני כמעט בן גילם, והלהקה הזאת מלווה אותי כל החיים ועד היום – אין ספק שהם פסקול ומקור השראה ענק בשבילי. אם פעם היו אומרים לי שאני אנגן לפניהם זה היה נשמע לי כמו בדיחה, אבל הנה הכל אפשרי בחיים, וכן, מרגש מאוד !"  

רק תמול שלשום ולכבוד יום העצמאות כתבתי על רמי פורטיס במסגרת פרויקט "הרוקר של חיי" במדור המוזיקה של "מאקו". (בחייאת, כנסו ותנו בלייק) והנה הבוקר יוצאת הבשורה המרגשת, מה שנקרא לתפוס שתי ציפורים באבן אחת!!! אין ספק כי החלטת חברי הרולינג סטונז בבחירת מופע החימום הייתה נכונה ומוצלחת.

עוד פחות מחודש יתקיים המופע ההיסטורי של הרולינג סטונז בפארק הירקון, ואין ספק כי הגעתם לישראל מהווה את אירוע תרבות המוזיקה החשוב ביותר שהתקיים בארץ.

ולשורה התחתונה – מכירת הכרטיסים נמשכת – לרכישת כרטיסים: www.eventim.co.il | *9066

 פורטיס בבלוג של יובל אראל

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d