סיקור הופעות

אסתר רדא | קבלת שבת | שלוותה בנמל

אסתר רדא, נסיכת הגרוב המקומית, אחרי השקת אי.פי, אחרי הופעה בגלסטונברי, בדרך להשקת אלבום ובעיצומו של סבב הופעות קיץ ברחבי הארץ, נוחתת במפתיע להופעת שישי אחה"צ בשלוותא, נמל תל אביב, 19.07.2013. דיווח וצילום: יובל אראל.

אסתר רדא, שלוותה בנמל. צילום: יובל אראל
אסתר רדא, שלוותה בנמל. צילום: יובל אראל

אעשה זאת קצר במיוחד, אני והבלוג עוקבים אחרי אסתר רדא כבר זמן רב, פגשנו בה לראשונה באחת מחפלות שישי אחה"צ בתדר הישן ברוטשילד, ליווינו את השקת הסינגל life Happenes  במועדון האזור, הגענו ודיווחנו על מופע השקת אלבום האי.פי במועדון בארבי, עקבנו אחריה כשהיא הופיעה בפסטיבל ג'אז תל אביב במחווה לנינה סימון (אחת הגדולות), הגענו לכל ההופעות של אמנים אחרים שארחו אותה, ליווינו מרחוק את הצלחתה העולמית כשהתארחה בפסטיבל גלסטונברי באנגליה, פספסנו את המופע בו אסתר ארחה את מרגול (מלכת הנשמה ה"בוגרת יותר בשכונה"…) אבל זה היה לטובת קליף ריצ'רד…

היום, חתכנו באמצע מופע השקה בנמל לטובת קבלת שבת בשלוותה עם אסתר רדא ולהקתה, לא צריך לספר יותר, יש תמונות, יש גם קליפ. לכו על זה.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע – צילום: יובל אראל

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע – צילום: שרון עובדיה

וידיאו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: