חדשות הסצנה

ועידת המוזיקה בנמל תל אביב

אקו"ם ואולה! ממשיכים ביוזמה לפתוח את שוק המוסיקה המקומי להזדמנויות בינלאומיות במסגרת ועידת מוסיקה שתארח בכירים בתעשיית המוסיקה העולמית. הועידה תתקיים בנמל תל אביב בתאריך 18 ליולי, בשלל ביתני הנמל יתקיימו פאנלים ושואו קייסים של אומנים ובכירי התעשייה המוזיקלית מהארץ ומהעולם, בשנה הקודמת זכו אומנים מקומיים בחוזי תקליטים והזמנות להופעות בפסטיבלים הגדולים בעולם, השנה תתמקד הועידה בנוסף, גם בסצינת המוזיקה האלקטרונית המתפתחת בארץ, כל הפרטים.

Tune in Tel-Aviv logo
Tune in Tel-Aviv logo

אקו"ם ו-OLEH! יחד עם עשרות שותפים מקומיים ובינלאומיים ביניהם מישל דובל (דאפט פאנק), ריצ'רד זיז'מה (מנהל ADE), הארווי לידס (לייב ניישן), פראג בנדהארי (UG), מלקולם היינס (גלאסטנברי), מיכאל תפוח, אשר ביטנסקי, רן גפן, חיים שמש, פיטר אדלר, דייויד גפל, אלעד סונגו ( MTV ישראל), יוריק בן דוד ויניב גריידי (אקו"ם) ועוד רבים,  חברו יחד ליום אחד של הרצאות, פאנלים ושואוקייסים בנמל תל אביב ב-18 ביולי 2013.

בעקבות ההצלחה של TUNE IN TLV  בשנה שעברה נבחרו מספר מופעים ישראלים להשתתף בפסטיבל גלסטנברי השנה : .SAZ, ACOLLECTIVE, ESTER RADA. הפלטפורמה של TUNE IN TLV מציעה הפעם מיקוד בקהילת המוסיקאים ותעשיית המוסיקה, הזדמנויות ליצוא מוסיקה, זרקור על EDM , מוסיקת דאנס/אלקטרו ומופעי שואוקייס שיתקיימו במספר מוקדים בנמל תל אביב במהלך הערב : בית היוצר של אקו"ם, טיפסי, שבלול ועוד.

לכל מי שרצה לדעת איך קורה הקסם ומה מרכיב מתכון של הצלחה בתחום הזה, ניתנת הזדמנות נדירה לפגוש את מי שעומד מאחורי הקלעים ומושך בחוטים. פאנלים שונים יתקיימו במהלך היום עם המובילים בתחום כגון הארווי לידס יועץ בכיר לענקית ההופעות LIVE NATION  דמות משפיעה ומובילה בתעשיית המוזיקה האמריקאית שפיתח קריירות של כוכבי ענק כמו מייקל ג'קסון, מיילס דיוויס, פרל ג'ם, rage against the machine ועוד רבים אחרים. מלקולם היינס, קניין ההופעות של פסטיבל  Glasontbury המפורסם בפסטיבלי אירופה שמתקיים בלונדון, MICHEL DUVAL -CEO OF BECAUSE MUSIC PUBLISHING – שמייצג אומנים כמו daftpunk ועוד

מובילי התעשייה המקומית כמו חיים שמש ניהול אומן, רן גפן הוצאה לאור, עוזי פירוס מנכ"ל nmc בינלאומי, יוריק בן דוד מנכ"ל אקו"ם ועוד יספרו מה האתגרים והפתרונות העומדים בפני מפיקים בשוק הישראלי הרווי, שיתופי הפעולה והקשיים מול הרשויות הממשלתיות והמקומיות, כיצד כותבים ויוצרים עצמאים יכולים למקסם את הרווחים שלהם מהקלטת אלבום, מה הן זכויות האומן, מהו המנוע השיווקי שעומד מאחורי הכל, תרומת ההופעות החיות לתרבות המוזיקה והצלחת אומן, כיצד משמש המועדון כעסק וכפלטפורמה לקידום אומנים ומי הם האנשים שידם על הדופק החי של התעשייה, כיצד מקדמים הופעה, ואיך פורצים לשוק הבינלאומי. לכל השאלות האלו ועוד רבות אחרות תמצאו תשובות בין הפאנלים השונים וההרצאות שיתקיימו במהלך היום באולמות השונים שבנמל תל אביב.

הועידה תשמש גם במה לשואו קייסים של אומנים מבטיחים שיזכו להופיע מול השמות המובילים של משתתפי הועידה בגזרה המקומית והבינלאומית בינהם:  חלאס, אורפנלנד, עדי אולמנסקי, סאן טיילור, איטליז, סוייר ועוד, וכמו כן כחלק מהדגש השנה על מוסיקת EDM (Electronic dance music ) ישתתפו בשואקייסים גם די ג'ייז דוגמת MR BLACK ועוד. מוסיקאים נוספים יפורסמו בקרוב.

הועידה פתוחה בהרשמה מראש לאירועים בין אם לאומנים שחולמים להצליח מעבר לים, או לאנשי  מקצוע שרוצים לראות מה הדבר הבא, לפצח את סוד ההצלחה ולקבל טיפים מהמובילים בתחומם, או לחובבי מוזיקה מן השורה שרוצים להבין אחת ולתמיד את המנוע מאחורי התחום וכיצד נוצר בלון התהילה.

לפרטים נוספים, פירוט האירועים ולהרשמה לפאנלים ולשואוקייסים ניתן להיכנס לאתר : tuneintlv.com/wp/#home

על  TUNE IN TLV

ועידת המוסיקה הבינלאומית המתקיימת זו השנה השנייה, על מנת להשקיע ולפתח את התחום של יצוא המוסיקה המקומית. אנו מחברים בין מובילי דעת קהל ואנשים משפיעים בתעשיית המוסיקה העולמית מהארץ ומחו"ל. המטרה שלנו פשוטה, לתת מרחב לשיחות ועסקים בצורה פתוחה לאמנים ולמקצוענים בעסקי המוסיקה. זהו הפנינג תרבותי מרכזי.

האג'נדה שלנו עוסקת בנושאים חיוניים תוך כדי מתן במה לשואוקייסים של אמנים ישראלים ובינלאומיים לייבוא ולייצוא.  אנו רואים ערך אמיתי בפיתוח, נטוורקינג וחשיפה של אמנים, הזדמנויות בתעשייה המתפתחת ביותר בעולם ובשיתוף מוסדות רשמיים של המדינה לתמיכה במוסיקה ישראלית.

על אקו"ם

בשנים האחרונות בחרה אקו"ם בקו פרו אקטיבי המסייע ליוצרים ללמוד, להשתלם ולקבל כלים רבים להנגשת היצירות וקידומן בערוצים הרבים הקיימים. באקו"ם חושבים שיוצר אקטיבי, המכיר את סביבת העבודה ואת האפשרויות הגלומות בכל ערוץ הפצה, נותן סיכוי טוב יותר ליצירותיו להיות מוכרות ולממש את הפוטנציאל שלהן.

על אולה! רקורדס

פיתוח ויצוא של המוסיקה הישראלית . העמותה פיתחה את "TUNE IN TLV" על מנת לתת במה ללהקות ולתעשיית המוסיקה באירועים בינלאומיים נחשבים בחו"ל.

18.7.2013 נמל תל אביב SAVE THE DATE

צפו בהזמנה לאירוע מסולן להקת kiss האגדית, ג'ין סימונס :

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: