כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

פס קול שבועי

שירים חדשים לחג הביכורים

קצר ולעניין, לפני שתתנפחו ממאכלי גבינה, לפני שתרטבו ממשחקי מים, הנה פלייליסט קצר של כמה שירים שבקעו מהקליפה ממש כעת, לפני החג, ביכורים, האזנה.

הבלוג חוגג בשבועות, במאה שעברה
הבלוג חוגג בשבועות, במאה שעברה

את כל הביכורים שאספתי הבוקר בשדה (יוטיוב, באנדקמפ, סאונדקלאוד), בדיוק אחרי שרות המואביה סיימה להעמיס את הטנא שלה, הנחתי לכם כאן, תטעמו (תאזינו)…

לירון משולם, המוכרת בשם הבמה Flora משיקה היום שיר חדש – Everything is Here שהופק בידי בנו הנדלר (Butering Trio), אחרי שתאזינו תסמנו ביומן – הופעה קרובה: אוזן בר, 20.05.2013 בשעה 20:00, כרטיס 40 ש"ח.

יהוא ירון, אמן יוצא דופן בתחום המוזיקה, סיים לאחרונה את פרוייקט גיוס הכספים למען הפקת אלבומו השני, עליו דיווחתי בזמנו, כעת, ולבטח לכבוד חג הביכורים, הוא משיק שני שירים בבת אחת מהחומרים שיכללו באלבום, הנחתי את השירים בענן הצלילים, תאזינו. ביום רביעי 15.05.2013 הוא חוגג את השירים האלו במופע באוזןבר, מוקדם – 20:30.

הדג נחש משיקים שיר נוסף מתוך האלבום החדש "זמן להתעורר", עליו כבר חפרתי לפני פסח, והפעם הם עושים כבוד לאיש והקול – דקלון. לכבוד השיר שוחרר קליפ המתעד קצת מההקלטות, חוץ מזה יש לי את השיר וגם רימיקס בשבילכם..

המקור

הרימיקס

רק בקיץ האחרון השיק יזהר אשדות את אלבום האולפן האחרון שלו – עניין של הרגל, עליו ועל הסערה הציבורית בעקבות  שיר הנושא כבר מלאתי כאן כמה עמודים. והנה, בעקבות מסע\סבב הופעות שנערך בעקבותיו דאג יזהר לתיעוד וידיאו וסאונד והפיק עשרה שירים בביצועים מיוחדים, אותם ישיק באלבום "!Solo. Live" אלבום שימכר בלעדית בחנות המקוונת של  iTunes.

השיר הראשון אותו משיק יזהר אדשות הוא "איש השוקולד", השיר שהלחין למילותיה של אלונה קמחי. האלבום יושק בהופעה במועדון זאפה תל אביב ביום חמישי 23.05.2013.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d