חדשות הסצנה

כוורת מתאחדת בפארק הירקון!!!

קצר ולעניין – לאור הביקוש הרב של הקהל חברי להקת כוורת מגיעים לפארק הירקון!

כוורת. צילום: אילן בשור, יחסי ציבור
כוורת. צילום: אילן בשור, יחסי ציבור

עדכון: רציתם קיבלתם!! נקבע מועד להופעה נוספת בתאריך 07.08.2013, בפארק, מכירת כרטיסים תתחיל היום, 30.04.2013 החל המשעה 19:00.

לפני חודש הם הכריזו על איחוד במסגרת פסטיבל ישראל, הארץ רעשה וקפצה על כל הכרטיסים, הפסטיבל הוסיף מופע נוסף בירושלים, אבל היום מודיעים מטלית הפקות כי גידי גוב, דני סנדרסון, יוני רכטר, אפרים שמיר, אלון אולארצ'יק, יצחק קלפטר ומאיר פניגשטיין יעלו לבמה בפארק הירקון בתאריך 08.08.2013.

מכירת הכרטיסים תחל הערב בשעה 19:00

מחירים:
כרטיס לדשא בפארק הרחב 220 ש"ח | כרטיס לטריבונות שיוצבו במקום 450 ש"ח

להזמנת כרטיסים באינטרנט בלבד:

מרכז הזמנות זאפה– www.zappa-club.co.il 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

2 תגובות

  1. יקר מאד ולא עממי בכלל. איפה הדיבורים על מחירים עממיים, על הבנה ש-3 דורות של משפחה רוצים ללכת? בקושי 2-3 אנשים נוכל לממן במחירים כאלו. כמה מאכזב.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: