כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

חגיגת יום הולדת לאפרכסת – ההופעות

בלוג אפרכסת, סוג של לוח עדכני אודות הופעות בסצנת האינדי שמינדי בתל אביב ומחוצה לה חגג שנתיים להיווסדו, תירוץ טוב להרים אירוע עם שישה הרכבים מעניינים, נכח, צילם, תיעד ומדווח – יובל אראל.

ניקול מרסדס. צילום: יובל אראל
ניקול מרסדס. צילום: יובל אראל

או קי, אז חלפו להן שנתיים תמימות מאז עלה לרשת בלוג אפרכסת, מיזם מאחוריו עומדים (יושבים..) שלושה צעירים – ארז טן ברניק, אייל פדר וחמוטל רונן, הם החלו את דרכם בשלולית האינדי שמינדי עוד בימיו העתיקים של הבלוג אטמי אוזניים שאף הוא התמקד בין היתר בהיותו לוח עדכני להופעות החשובות בסצנה.

במהלך השנתיים הללו פימפמו השלושה מידע אודות מאות אירועים בשלל המועדונים בתל אביב ועד להרפתקאות שאנטי באנטי דוגמת אינדי נגב או יערות מנשה, לתת לצרכנים את המידע שהמדיה הממוסדת והמסחרית לא ממש עושה.

כיום עם קהילה וירטואלית בפייסבוק המגיעה אוטוטו לכאלפיים איש ואישה, ניתן לאמר שאפרכסת מיצב עצמו כמקור המידע הרלוונטי, המהיר והאמין עבור אוהבי מוסיקת השוליים, שכבר מזן הנה המיינסטרים..

אנטיביוטיקה. אפרכסת. יומולדת. צילום: יובל אראל
אנטיביוטיקה. אפרכסת. יומולדת. צילום: יובל אראל

נקודה אדומה אחת קטנטנה נזקפת לזכותם של השלושה בבחרם בתאריך בעייתי לערוך את הארוע, יום שישי, קדם פורים בתל אביב, ממערב מתרחשת חגיגת גרוב בנמל תל אביב ובמרכז מתרחשת חגיגת ריקודים של המסה הקריטית בסחי לנד ברחבת המוזיאון, ואולי הבחירה הייתה מכוונת לכך, מכל מקום, קהל של כמאה וחמישים איש ואישה הגיעו בצהרי יום שישי 22.02.2013 למועדון האזור בשולי הכרך הסואן על מנת לחוות, לחזות ולהאזין בשישה הרכבים הנחשבים למרתקים ומעניינים בסצנה העצמאית על שלל גווניה.

בזה אחר זה עלו ההרכבים לבמה ונתנו את שלהם, היה אינדי שמינדי, וקצת שאנטי באנטי…

ניקול מרסדס, עבודות עפר, אנטיביוטיקה (שעומדת בפני השקת אלבומם החדש אפוריזם בתאריך 06.03.2013 בלבונטין7), יהוא ירון, איתמר ציגלר ודנה ספקטור.

על איך ומה בגלריית התמונות ובקטעי הוידיאו. יש גם אלבומים להאזנה\רכישה.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהאיוונט באזור – אפרכסת

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151428138934654.500199.721654653&type=3

ניקול מרסדס

עבודות עפר

אנטיביוטיקה

יהוא ירון

 איתמר ציגלר

דניאלה ספקטור

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d