פס קול שבועי

נשות סוף השבוע

לסוף השבוע יש לי עבורכם שני שירים חדשים, האחד בתצורת קליפ מטורף והשני הנו בבחינת דרך חדשה לזמרת מאוד מאוד מוכרת, צפייה, האזנה.

 

החלונות של סיון טלמור

סיון טלמור. צילום: יובל אראל
סיון טלמור. צילום: יובל אראל

לפני מספר חודשים, כאשר הזדמנתי למסיבת עיתונאים בה הציגה סיון טלמור כמה משיריה החדשים בדרך לאלבום שמעתי ואף צילמתי את השיר חלונות, אבל כאשר נחשפה השבוע הגרסה בוידיאו קליפ נפלתי מהכסא, כשפגשתי את סיון לפני יומיים בבארבי הבטחתי לה שהקליפ יעלה כאן לכבוד סוף השבוע, הבטחות יש לקיים.

חלונות חלונות כמו גלריית צלליות, פרושים בעיר הזאת. ושורות ושורות של תקוות וחלומות רצות בעיר הזאת הזמן נוזל מבין האצבעות ואין לאן לברוח, מהמרוץ הזה שרק נהייה יותר קשה לא נותר עוד כוח

 

המים הצלולים של ריטה

ריטה. צילום: אורית פניני - יח"צ
ריטה. צילום: אורית פניני – יח"צ

אחרי האלבום הפרסי שהוכתר כאלבום זהב, אחרי שנבחרה לשיר באו"ם, ריטה מפתיעה שוב, "מים צלולים" הינו שיר חדש, סנונית ראשונה מהאלבום הבא של ריטה. השיר הינו פרי עטה והלחן של יוצר צעיר ומבטיח: עינן פרל, השיר הופק מוזיקלית בידי גלעד שמואלי ועובד על ידי בן ארצי וגלעד שמואלי אשר מלווים אותה בנגינה.

קרחונים הפכו למים צלולים / שוטפים את גופי ומנצנצים / טיפות טיפות נופלות לרגליי / כל מפגעיי היו מציליי / קרחונים של כאב מתמוססים / פגיעות שדקרו הפכו את ליבי / כל המילים, כל השעות הקשות / מתפוררות בתוכי לאור / הופכים מכאב לשמחה צלולה / מחולשה לכוחות ברכה / מבדידות לשער מופלא / את ליבי הכבוי לאור גדול / עכשיו מחבק ויכול / אני את עצמי / ועצמי את הכל

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: