חדשות הסצנה

האם הם חוזרים? דפש מוד..

הערב התפרסם באופן לא רשמי הן בתוכניתו של גיא פינס בערוץ 10 והן במדור המוסיקה באתר YNET כי חברי להקת דפש מוד מתכוונים לשוב במהלך חודש מאי 2013 להופעה בישראל.

דפש מוד בישראל 2009. צילום: יובל אראל
דפש מוד בישראל 2009. צילום: יובל אראל

כזכור להקת דפש מוד הופיעה במאי 2009 באצטדיון הלאומי ברמת גן במופע שחומם על ידי טרי פויזן הישראליות וכלל את שירי האלבום החדש וקמצוץ מלהיטי העבר, אלו שפרסמו את הלהקה בישראל והפכו אותה למושא הערצה, מסע ההופעות שהתקיים בשנת 2009 נקטע בחלקו לאחר שדייב גהן חש ברע במהלך המסע וכמה  מופעים בוטלו.

דפש מוד 2012, צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי
דפש מוד 2012, צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי

נכון לרגעים אלו אין כל פרסום רשמי להודעה הזו, לא מטעם הלהקה ולא מטעם חברת ההפקה של שוקי וויס, מי שבדרך כלל עוסק בהפקת מופעים בסדר גודל שכזה, גם בעמוד המעריצים הישראלים בפייסבוק אין כל דיווח על כך למעט כמה שאלות שהעלו גולשים.

עוד תמונה מהמופע ההוא. צילום: יובל אראל
עוד תמונה מהמופע ההוא. צילום: יובל אראל

בתאריך 23.10.2012 אמורים חברי דפש מוד לצאת למסיבת עיתונאים במהלכה יוצג מסע ההופעות הצפוי, נקווה שאכן ישראל ותל אביב ישובצו במסע הזה.

כך זה נשמע אז, ברמת גן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: