סיקור הופעות

האחרון הראשון לא אחרון…

הבוקר הוברר כי הכרטיסים למופע ההשקה המתוכנן לאלבום "האחרון" של רם אוריון בפישקא אזלו, על כן החליט רם אוריון להופיע בסבב נוסף שעתיים וחצי מאוחר יותר, מהרו ורכשו כעת באופן מקוון.

רם אוריון, הראשון לא אחרון.... צילום: יובל אראל
רם אוריון, הראשון לא אחרון…. צילום: יובל אראל

רם אוריון, גיבור גיטרה מקומי, בחר להשיק את אלבומו החדש "האחרון" במיקום יוצא דופן בסצנה העצמאית בתל אביב, רם בחר במועדון קהילתי ליוצאי רוסיה ברחוב אילת ביפו, מדובר בבחירה הממשיכה את הקו של אוריון ביציאה מהמסגרות המוכרות.

בין אם היה מדובר בהפקה לאחרים, במסגרת להקות או כגיטריסט – רם אוריון הצליח בעשור וחצי האחרונים להצטלב, לשלב ולהשתלב עם קשת רחבה ומגוונת של מוזיקאים וכותבים ללא שיוך לסצנה מסוימת או מכנה משותף ברור, מלבד חיבור טבעי ורצון הדדי להפתיע ולרגש.

שילה פרבר, ערן צור, רוגל אלפר, רוצי בובה, די רז, שמעון אדף וגלעד כהנא הם רק חלק מאותם שיתופי פעולה פוריים. באלבום החדש אוריון נהנה עד תום מהמשאב האנושי היקר הזה ומגיש יצירה שמורכבת משירים שנכתבו, עוצבו ובוצעו על ידו יחד עם נציגים בולטים (או בדרך להיות כאלה) של שדה המוזיקה העצמאית, שרוחש בשנים האחרונות עשייה חסרת תקדים בהיקפה ובאיכותה.

במופע השני ישתתפו רם אוריון והלהקה יחד עם רועי פרייליך (נערות ריינס) ואסף גברון – 15.08.2012 פישקא, אילת 7 יפו, שעה 22:30 – מהרו ורכשו כרטיסים כעת ב- 30 ש"ח במכירה המוקדמת, לפני ששוב יאזלו, מחיר מלא 35 ש"ח.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: