סיקור הופעות

OCD | מופע השקת אלבום בכורה | אוזן בר

מופע בכורה של ההרכב OCD, ליאת דגן והרכב הנגנים לראשונה במועדון אוזן בר, 01.08.2012, 21:00. משיקים אלבום אי.פי טרי בן שמונה שירים, אנגלית, עברית. קהל ביתי ואוהד. מדווח – יובל אראל.

ליאת דגן, OCD, אוזן בר. צילום: יובל אראל
ליאת דגן, OCD, אוזן בר. צילום: יובל אראל

בכורה כמו בכורה, קהל ביתי, משפחתי וחברי רב עמד אמש ומחא כף לליאת דגן וחברי ההרכב OCD אשר עלו לראשונה על בימת מועדון אוזן בר בתל אביב במופע חגיגי לכבוד השקת אלבום הבכורה (EP) הכולל שמונה שירים, חלקם בעברית וחלקם באנגלית המשיקים על פני סגנונות ואלמנטים מתחום הג'אז, הפיוז'ן והרוק המתקדם, פרוגרסיב. ניכר עליהם כי ההתרגשות רבה, דבר שלא מנע מהם לבצע באופן מצויין את השירים וקטעי המוסיקה.

על ההרכב והמיוחדות שבו כבר דיווחתי לפני מספר ימים, ואכן, כפי שהאזנתי אז כך גם אמש, לליאת יש איכויות קול המבטיחות דרך בטוחה בתחום המוסיקה, ההרמוניה בין הקול לצלילי כלי הנגינה הייתה טובה וניכר בה העיבוד המוסיקלי של רומן גרין, מי שעומד מאחורי ההפקה המצויינת הזו.

OCD או לא OCD, מופע באוזן בר. צילום: יובל אראל
OCD או לא OCD, מופע באוזן בר. צילום: יובל אראל

כעת כל שנותר לי לציין כי על ליאת להחליט כעת באיזה מסלול היא רוצה לבחור להמשך הקריירה המוסיקלית, האם להמשיך לשיר בשפה העברית ובגישה המ קומית או שברצונה לקרוץ לעולם הרחב וליצור בשפה האנגלית ובאווירת האלטרנטיב.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151057496174654.451269.721654653&type=1&l=da9276d1e6

וידיאו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: