כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

פס קול שבועי

אורי שביט משחקת במילים

אורי שביט, כתבת ומבקרת מסעדות עשתה במקביל את הצעד לקראת קריירה של זמרת יוצרת, אחרי שזכתה בפרס אקו"ם לעידוד היצירה משיקה אורי ביום ראשון את אלבום הבכורה – משחקת במילים.

אורי שביט. צילום:דן לב
אורי שביט. צילום:דן לב

אורי שביט המוכרת בתחום הקולינריה, ככתבת ומבקרת מסעדות אשר אמצה לפני כשנה את הטבעונות כדרך חיים ומאז מובילה מהפכה חברתית-טבעונית למען אכילה מודעת. נוגעת גם בתחום המוסיקלי, אורי שביט (האחות של סיון שביט), עומדת לכבוש את הבמה בהופעה חגיגית לרגל השקת אלבום הבכורה שלה – "משחקת במילים" הכולל שירים אותה כתבה והלחינה בהפקתו של לני בן בשט.

על שיריה הנכללים באלבום זכתה אורי שביט בפרס עידוד היצירה מאקו"ם ע"ש אמיתי נאמן לפזמונאי במוסיקה פופולארית!

מנימוקי השופטים (שממש לקחו את המילים מפי לאחר שהאזנתי לאלבום..): הכתיבה של אורי שביט לוקחת את הקורא למסע שקורה בין הדמיון והמציאות. הרגשה היא כמו שמישהו לוקח ומטלטל אותך בעדינות. היא מצליחה להכניס קסם לרגעים בנאליים לכאורה של החיים. כתיבתה חושפת עולם דימויים חדש, ועם זאת פשוט ובהיר.

פרסי עידוד פרסום היצירה נועדו לסייע לחברי אקו"ם להוציא לאור את יצירותיהם, מתוך הכרה בקושי ובעלויות הגבוהות הכרוכות בפרסום מסחרי של יצירות. הזוכים נבחרו מתוך חומרים רבים שהגיעו לאקו"ם של יצירות שטרם יצאו לאור.

ניתן להאזין לשירי האלבום החדש ואף לבצע רכישה מקוונת

הופעת ההשקה החגיגית תתקיים בתאריך  15.07.2012, יום ראשון  בשעה 22:00   בתאטרון תמונע. אורח – נועם רותם. הרכב מלווה – ערן אילת בגיטרות, ירון מיטלמן בגיטרה בס, תמיר גרוס על הקלידים ומחשב, עידן גרין על התופים.

 לחצו לרכישת כרטיסים מקוונת

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d