כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

אישה אישה…

גם אני קופץ על הטרנד היומי לכבוד יום האישה (שנפל בדיוק על פורים, זאת אומרת שאישה זו תחפושת?…). האמת, אני לא צריך להתאמץ במיוחד, פשוט צריך לדפדף אצלי בבלוג, אפשר גם לקפוץ לערוץ שלי ביוטיוב ולערוך לקט יפיפה של שירים המבוצעים בידי נשים, לא אחת ולא שתיים, נראה לי שבסטטיסטיקה הן די שולטותתת!!!!1 אצלי בבלוג. אפשר לאמר שהבלוג של יובל אראל הוא די פמיניסטי, אם לא מפרגן….

 אז קדימה בא נתחיל בנות:

יעל קראוס, חני לרנר, איה זהבי, לי טריפון, טליה אליאב, מיכל גבע, שירי הדר, עינב ג'קסון כהן, חן רותם, נעם נבו, שני פלג, תמר קפסוטו, שירלי קונס, מעיין הירשביין, ירונה כספי, עידית אשל, יעל פלדינגר, תמר אייזנמן, שילה פרבר, מאיה בלזיצמן, ריף, נילי פינק, דניאלה ספקטור, אורלי איתן, מיכל קאהן, דנה עדיני, יעל נעים, לרה גנדיוק, עדי אולמסנקי, דיה רז, ענבל דור, מיקה בן ימי, רונית לוי רסטה, איה כורם, רוני דותן, רוני ווינשטוק, לי גאון, רות נודלמן, ריטה, קרולינה, יעל דקלבאום, דניאלה ססיליה תורג'מן, ריקי גל, פלורה, אפרת גוש, סול צבי, מאיה הרמן, איגי וקסמן, אלה דורון, נינט, רול דולורס וייס, רוני אלטר, מיכל לוטן, הילי ילון, אורלי זילברשץ, מירי מסיקה, אפרת בן צור, רונה קינן, אמילי קרפל, ואם שכחתי מישהי אני מתנצל, זו הייתה שנה עמוסה….

אה, כעת אתם צריכים\ות להקליד את השמות שנקובים כאן בחלון החיפוש כאן למעלה מצד שמאל ולהגיע לכתבות, יש שם הכל, מילים, תמונות וגם קטעי וידיאו.

והתמונה? זה בכלל מפורטל הנשים סלונה, תפסתי שם את העמוד הראשון
והתמונה? זה בכלל מפורטל הנשים סלונה, תפסתי שם את העמוד הראשון

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d