חדשות הסצנה

שובה של המלכה

סבב ההופעות העולמי של מדונה יפתח בישראל!

המפיק הישראלי שוקי וויס מכריז על פתיחת סבב ההופעות העולמי החדש של הזמרת מדונה בישראל, אצטדיון רמת גן, 29.05.2012.

 

כן, מדונה, מלכת המוסיקה, החליטה לפתוח את סבב ההופעות העולמי החדש בישראל, בתאריך29 במאי, באצטדיון ר"ג יזכו רק 30,000 איש לצפות במופע המושקע, החדשני והגדול בעולם שייפתח עם הופעה אחת בישראל.

במסיבת עיתונאים שערך שוקי וויס, המפיק שתיאם את הגעתה של המלכה לארץ, הוא מסר כי אצטדיון רמת גן יעוצב מחדש באופן חד פעמי כאמפיתאטרון המותאם לצרכי המופע. במת הענק תגיע עד כדי מרחק נגיעה מיציעי האצטדיון וכ-40 מטר בלבד משורת המושבים הראשונה

שוקי וויס, פעם שלישית, מדונה בישראל. צילום: יובל אראל
שוקי וויס, פעם שלישית, מדונה בישראל. צילום: יובל אראל

מדונה שהופיעה כאן בשנת 2009 עוררה גלים רבים בעולם כשכרכה סביבה את דגל ישראל. בהופעותיה ברחבי העולם השמיעה האמנית את אהדתה לישראל וליהדות בכלל, קשריה ההדוקים עם הקהילה היהודית ידועים ומכאן הכבוד הגדול שבבחירתה בקיום הופעת בכורה בישראל.

האצטדיון הלאומי ברמת גן  נבחר כאתר בו יפתח מסע ההופעות לאחר שלמעלה משנה של עבודת נמלים, סיירו אנשי צוות ההפקה של הזמרת ברחבי העולם ובחנו אתרים לקיום המופע המיוחד הזה.  מטעמים טכניים ודרישות מופע מורכבות מרבית המקומות לא ענו על הדרישה ואצטדיון ר"ג נבחר כאתר המתאים ביותר לצרכי המופע החדש.

המופע הצפוי מציב אתגרים חדשים ובשורה טכנולוגית, הבמה תוקם במודל חדשני ביותר של קונסטרוקציה שנבנתה במיוחד לסיבוב ההופעות החדש. שטח הבמה הוא 1,850 מ"ר והיא תוקם על פי מפרט טכני מורכב ביותר תוך הקפדה על אמצעי בטיחות קפדניים עליהם שקדו מיטב המהנדסים ואנשי הפיתוח הבינלאומיים. מתוך הבמה המרכזית תצא "במת לווין- "satellite stage "  עליה צפויה המלכה לבלות את רוב זמנה. המרחק בין במת הלוויין הקדמית ליציעי האצטדיון הוא פחות מ- 40 מטר! התחושה שתיווצר היא כאילו מדונה מהלכת בתוך הקהל.

המחירים

המפיק שוקי וויס הודיע כי גם בעניין מחירי הכרטיסים הושגו הבנות והישגים, לדבריו גילתה הנהלת  המופע הבינלאומית קשב רב למצב שוק רוכשי הכרטיסים והנפיקה קשת רחבה של מחירים "בגובה העיניים" למופע. מחירי הכרטיסים יחלו  מ  240 ₪  בלבד,  כאשר 75% מתכולת המיקום מתומחר בין 240-490 ₪ בלבד. שוקי וויס הזכיר כי בפעם הקודמת שמדונה הופיעה כאן, בשנת 2009 המחיר עמד על 490 ₪ מבלי שהיו אפשרויות זולות יותר.

הכרטיסים :

בתאריך  7/2 החל מהשעה 10:00 – מכירה למועדון המעריצים העולמי בלבד.

בתאריך  10/2 החל מהשעה 10:00 – מכירה לקהל הרחב.

תמונות ממסיבת העיתונאים

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150577383359654.400202.721654653&type=1&l=6260fed336

שוקי וויס מכריז על פתיחת מסע ההופעות של מדונה בישראל

כך הסתיים המופע הקודם בשנת 2009 בפארק הירקון

מדונה לפני יומיים בסופרבול האמריקאי

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: