כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיותמבזקי מוזיקה
כולל וידאו

אמנים בהופעות מול חיילים, מפונים ועוד

מקצת מהדיווחים אוות פעילות אמני ישראל מול עמישראל במהלך המערכה הצבאית, לקט

מסכמים שבוע עם אסופת עדכונים אודות הפעילות ההתנדבותית של אמני ישראל אל מול החזיתות השונות – מחנות הצבא ופריסת הלוחמים, קהילות מפוני יישובי העימות, משפחות החטופים, פצועים ועוד, כל החומרים באדיבות מנהלי האמנים ומנהלי התקשורת.

מאיה בוסקילה, ממשיכה להופיע בבסיסים ולשמח את חיילי צה״ל הלוחמים. לאחרונה הופיעה מאיה  בבסיס חתירה בירוחם מול מאות חיילים, והמשיכה לישוב ניר עם, אחד מהמעוזים הבולטים במלחמת ׳חרבות ברזל׳ כדי להופיע ולהרים את המורל למאות הלוחמים שלא ראו את הבית 40 ימים. אלופה 👏

חברי להקת התקווה 6 מסתובבים בין בסיסי צה״ל כבר למעלה מחודש בהופעות מורל, מרימים לחיילים הלוחמים שלנו (חיילי גבעתי, צנחנים, עורב) בבסיס ביסלח עם להיט השטח שיצרו תוך כדי המופעים הרבים בבסיסים, אותו שרים כבר באופן קבוע הלוחמים ברחבי הארץ.

דואט של אהבה – זהבה בן הגיעה לכפר הריפוי של ניצולי המסיבה בנובה, זהבה חיזקה אותם וריגשה אותם עד דמעות, במהלך ההופעה תמר, שהייתה במסיבה וניצלה, עלתה לשיר יחד עם זהבה ביצוע קסום ומרגש לשיר ״מכל האהבות״.

השבוע התקיים יום ריענון מטעם האגודה למען החייל ועובדי רפאל במסגרתו נהנו החיילים מארוחת קייטרינג מפוארת, מכביסות, החלפת מדים, מספרה, משחקי שולחן ופינת רגיעה. השחקנית והקומיקאית רותם אבוהב התנדבה והופיעה במסגרת האירוע יחד עם להקת פיקוד צפון מול 500 חיילי מילואים.

הזמר והיוצר עברי לידר הצטרף לצעדת משפחות החטופים שצועדות מתל אביב לירושלים להביע תמיכה לתמוך ולחזק. בשעות הערב הצטרף הזמר רן דנקר לסיום הצעדה כדי לשיר את התקווה ולשאת דברים. האזינו.

הזמר ליאור נרקיס הגיע השבוע לבסיס צאלים בדרום שם הופיע בפני לוחמי סיירת חרוב. בהמשך השבוע פתח ליאור נרקיס מתחם חתונות בחצר ביתו – אלו הפרטים: נועם כהן , לוחם בסיירת גולני שהיה אמור לשאת את שילת דדי בת זוגתו גוייס למילואים וחתונתם נדחתה. ליאור נרקיס ששמע על כך החליט להפתיע את הלוחם, ויחד עם אשתו ספיר נרקיס ארגנו השניים בחצר ביתם חתונה בהפתעה שבמעמד עשרות חיילי סיירת גולני, כולל המ"פ ובנות זוגם של הלוחמים, משפחות הזוג, כ 200 אורחים וכמובן החתן נועם והכלה שילת שאחרי 3 וחצי שנים יחד, זוכים להינשא. ליאור הפתיע את הזוג כשנתן להם גם את רכבו ואסף אותם בעצמו ברכב המקושט לחופה בביתו, וארגן עם אשתו ספיר נרקיס בתוך 3 ימים חתונה מ-א' עד ת'. את הזוג הכניסו לחופה יחדיו ליאור נרקיס ושלומי שבת כשביצעו את "לכל אחד יש" ! ליאור כמובן שימח את הנוכחים בהופעה מרימה, וגייס את חבריו האמנים לשיר איתו ולהרים לנוכחים: משה פרץ, מני ממטרה, יגל אושרי שבאו לשמח את הזוג ואופירה אסיאג. כך ליאור – "נרגשים לפתוח את ביתנו בפני חיילי צה״ל , הגיבורים שלנו. זה רגע של אחדות ואהבת חינם ללא פשרות, זאת אחת החתונות היותר מרגשות שלי, אם לא המרגשת ביותר בקריירה, זכינו אישתי ואני לפתוח את ביתנו בפני חיילי צה״ל, עם ישראל חי."

ובכך לא סיימנו – בעקבות החתונה בחצר ביתו החליט ליאור נרקיס לארגן אחת לשבוע במשך חודשיים חתונה ללוחמי צה״ל ביישוב מגוריו סביון כולל כל ההוצאות והארגון וכולל הופעה שלו בהתנדבות מלאה בכל אחת מהחתונות אל היוזמה הזו הצטרפו תושבי סביון וכבר נקבע מועד לחתונה הבאה באחת מהווילות ביישוב.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d