כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות

הראל סקעת בקריאה לביבי – קח אחריות

הזמר פנה הבוקר בעמודו הרשמי ברשת לראש הממשלה נתניהו להתעשת ולקחת אחריות

אז למה לי פוליטיקה עכשיו? כי הגיעה העת!! הזמר הראל סקעת פרסם לפני שעה קלה בעמודו הרשמי ברשתות החברתיות קריאה לראש הממשלה להפסיק לשחק בשטויות ולהתחיל לעבוד, הזמר צירף לקריאה שלו צילומסך מתוך כתבה באתר של רשת 13 תחת הכותרת – "אחרי הביקורת: נתניהו מחק את הציוץ בו האשים את ראשי שב"כ ואמ"ן"

וכך רשם הזמר – "אדוני ראש הממשלה. אולי פשוט תיקח אחריות ותנהל את המלחמה הזו כמו שצריך? בלי טריקים ושטיקים, שכתבתי ומיד מחקתי, שיהיה קייס להמשך. זה לא הזמן! אנחנו נלחמים על החיים שלנו, על הבית שלנו ועתיד הילדים שלנו.
חברים שלנו מתים, משפחות שלמות נהרסות, במקום לאחד ברגע הכי קריטי שלנו מקום המדינה, אתה בוחש ומשחק. אני מתחיל לשמוע קולות ברשת על התכתשויות באולפנים. זה פשוט לא נכון, אל תיפלו בפח הזה. אני פוגש את עם ישראל בשטח כבר שלושה שבועות וכולם מאוחדים יותר מאי פעם. החיילים שלנו גיבורי עולם. העורף שלנו הוא העם הכי חזק שיש, עם הנצח. וכולנו מאוחדי מטרה לחסל את הרוע הטהור ולהחזיר את החטופים הביתה. לך יש כוח לתת תקווה, לך יש כוח לחבק, לך את הכוח לאחד, לך את הכוח לפלג. תבחר נכון !! אנחנו צריכים אותך כמנהיג בעל לב אמיץ שעליו מופקדת המשימה לשמור על הבית יותר מאי פעם!!!

הראל, אזרח במדינת ישראל🇮🇱🤍"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d