כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

להקת U2 במחווה לנרצחי הפסטיבל בדרום

במהלך מופע בלאס וגאס הקדיש בונו את השיר Pride לזכר נרצחי פסטיבל נובה בעוטף עזה

במהלך מופע של להקת U2 בהיכל ההופעות החדש בלאס וגאס – הקדיש הסולן בונו את השיר Pride לזכרם נרצחי פסטיבל נובה בעוטף עזה, כך בונו – "אני רוצה להקדיש את השיר לאחים ולאחיות שלנו בפסטיבל נובה, נשיר למענם, למען האנשים שלנו, אחינו ואחיותינו, אנשי מוזיקה אוהבי חיים, אנשים מהסוג שלנו".

בתוך כך שינה בונו את מילות השיר בבית השלישי העוסק במקור ברצח של המנהיג האפרו אמריקאי מרטין לות'ר קינג, החליף בונו את הטקס והפך אותו למחווה לזכר קורבנות הרצח בפסטיבל – "מוקדם בבוקר, 7 באוקטובר, השמש זורחת בשמי המדבר. מגני דוד, הם לקחו את חייכם, הם לא יוכלו לקחת את גאוותכם".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: