כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות

פסטיבל אינדינגב לא יתקיים השבוע

כל צוות ההקמה וההפקה פונה במתחם בקיבוץ גבולות, כל הפרטים

זה היה כתוב כבר על החול במצפה גבולות, פסטיבל אינדינגב לא יתקיים השבוע, כל צוות ההקמה וההפקה שטרח במשך תקופה ארוכה על ההכנות לפסטיבל שהיה אמור להיפתח השבוע ביום חמישי למשך שלושה ימים, פונה ממקום שהייתו צמוד לקיבוץ גבולות.

כך נמסר בהודעה הרשמית – "הלב שבור. זה עוד לא הזמן לדבר על הפסטיבל אבל ברור שהוא לא יתקיים השבוע. קיבלנו המון הודעות ושאלות ולכן מעדכנים שאתמול בערב הצוות שלנו התפנה מהאזור וכולם בריאים ושלמים. יש לנו המון משפחות וחברים באזור, עם חלקם עדיין אין קשר ואנחנו מתפללים לבשורות טובות בהקדם. מציאות בלתי נתפסת. נעדכן כשנדע יותר".

InDnegev
InDnegev

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d