חדשות הסצנהחדשות מקומיות

אשתו של אריאל זילבר הלכה לעולמה

שושנה זילבר, זוגתו של היוצר והמוזיקאי אריאל זילבר הלכה אמש לעולמה לאחר מחלה ממושכת, בת 60 במותה

ממש ימים ספורים לפני שאריאל זילבר יציין את יום הולדתו ה- 80 הוא נאלץ להיפרד בטרם עת מזוגתו שושנה זילבר אשר הלכה לעולמה לאחר שסבלה ממחלה ממושכת. שושנה ואריאל נשאו לפני ארבעים שנה ולהם שלושה ילדים. שושנה המנוחה, בתו של הוגה הדעות שלמה קאלו, עסקה בעריכת דין ועמדה לצד בעלה המוזיקאי בעמדות האידאולוגיה הימניות. שושנה תובא לקבורה היום אחה"צ בביתה עלמין במועצה האזורית עמק הירדן.

כך הספיד אריאל את אשתו המנוחה שושנה מעל עמודי הפסייבוק שלו – " בס״ד. אשתי אהובתי הנצחית והמנוע של חיי שושניקה הלכה לעולמה היום יום שני כה אלול לאחר שנה שנלחמה על חייה מהמחלה. ואני לא עוצר את הדמעות לא עוצר את הדמעות"

בשבוע שעבר חגג אריאל זילבר את "קדם" יום הולדתו במופע שהתקיים במועדון גריי בתל אביב. הוא אמור לקיים מופע גדול וחגיגי במיוחד בתאריך 25 באוקטובר בהיכל התרבות בתל אביב, שם אמורים להתארח לצידו לום חנוך, אביב גפן וארקדי דוכין. בשלב זה טרם ידוע מה יעלה בגורל המופע המתוכנן והאם יתקיים או ידחה, בבדיקה עולה כי הנושא ידון אחרי שמשפחת זילבר תסיים את השבעה.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: