קליפים חדשים

דורין אור – נרקמונית

הזמרת והיוצרת דורין אור בשיר חדש - "נרקומנית", לא מה שחשבתם.ן...האזינו

הזמרת והיוצרת האמונית דורין אור חוברת למוזיקאי נתן גושן בכתיבת והלחנת שיר חדש – "נרקומנית" בהפקתו המוזיקלית של מתן דרור. אם עד עתה לא שמעתם על דורין אור כנראה שלא ביקרתם מספיק ברשתות החברתיות המובילות, בשנים האחרונות מעבירה דורין באמצעות הרשתות החברתיות מסרים בהשראת שעורי תורה שהיא לומדת וכעת היא הופכת את הטקסטים ליצירות מוזיקליות במסע רוחני והתקרבות לדת.

כך דורין על השיר החדש ועל החיבור עם נתן גושן – "השיר הזה נכתב לפני ארבע שנים, בתקופה בה הייתי עדיין רווקה חוזרת בתשובה. השיר מתאר את המלחמות שלי בין שתי הנפשות שבי- הנפש האלוקית והנפש הבהמית (מתוך ספר התניא) היוצרות בתוכי מורכבויות שונות. נתן ואני מכירים המון שנים דרך חברים משותפים. בתקופה שהעליתי מסרוני קודש לרשת קיבלתי הודעה מפרגנת מנתן על העשייה שלי וקבענו להיפגש וליצור משהו יחד. השמעתי לו את השיר ״נרקומנית״ ונתן אהב את הכיוון של השיר וביחד לקחנו אותו למקומות חדשים ומדויקים יותר. אני מאוד שמחה שניתנה לי הזכות לעבוד עם זמר ויוצר מוכשר וייחודי כמו נתן." 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: