קליפים חדשים

אתי רומנו – עכשיו אני למעלה

הזמרת והיוצרת אתי רומנו משיקה שיר חדש - "עכשיו אני למעלה", האזינו

בדרך לאלבום חדש משחררת הזמרת והיוצרת אתי רומנו שיר חדש – "עכשיו אני למעלה" אשר נכתב והולחן על ידה בשיתוף פעולה עם רן שם טוב (איזבו) המפיק את האלבום כולו.

על השיר החדש פותחת אתי רומנו את הלב ומביאה את הסיפור ממקור ראשון – "נולדתי בבת-ים. כשאין לי ברירה אני מגיעה לתל אביב אבל משתדלת לא לפתח נימוסים וגינונים שלא שלי. בגיל 20 הקשר עם אבא נותק. אני ואמא גידלנו את עצמנו וזיפים על העור. מניחה שהרבה מזה קשור לאיך שאני היום. הדמויות המשמעותיות בחיי תמיד היו נשים חזקות ואמא שלי בראשן. מאז שאני ילדה אהבתי לשיר. לא בקטע ציבורי פשוט עם עצמי בחדר. אולי משהו בהתעסקות במילים עזר לי לצאת מעצמי ונתן לי כוח. לא להרגיש עד הסוף כמה ילדים יכולים להיות רעים. היום אני מסתכלת על דברים מלמעלה. צוחקת הרבה וגם עצובה, מבינה שאני מורכבת מכל מיני. נייק / דולצ'ה / אדידס ? מותגים אף פעם לא דיברו אלי ולא רואה סיבה להשקיע בזה את הכסף שלי. מבחינתי זה סוג של מותרות חסרות משמעות. יש לי קלאס אמיתי משלי גם אם לא כולם רואים. את הכסף שלי אני מעדיפה להשקיע במוסיקה! לפעמים גם בממתקים. את האלבום הקודם שלי "גם אני שברתי לב" (וגם את החדש) הפיק רן שם טוב מ'איזבו' שהוא הצבעי הכי מוכשר ומשוגע שאני מכירה. למזלי הרדיו לא דילג עליי (ועל השיר "דלג עליי") ונהייתי עוד יותר רעבה ובוערת. הקלטתי שירים חדשים, אפשר כבר להגיד "אלבום", "עכשיו אני למעלה" לא הסכים לחכות יותר, תכל'ס?! מבינה אותו. לא היה קל, אבל אולי עוד יהיה."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: