כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

חנוכה – החלה מכירת כרטיסים ל- Sing פסטיבל

השנה יקיים הפסטיבל של חנוכה שיתוף פעולה עם FreeTV , כל הפרטים

השנה, מציב הפסטיגל את עולם המוסיקה במרכז הבמה יחד עם נבחרת הכוכבים הגדולה בישראל. בפסטיגל השנה עולם של זמרים, נגנים, להקות, ריקודים ושירים. המשתתפים והקהל יבקשו יחד על הבמה הגדולה בישראל: תנו למוסיקה לחבר בינינו.

בהשתתפות הכוכבים (לפי א"ב) : אבי אבורומי, אוראל צברי, אושר כהן, אמיר שורוש, אנה זק, דניאל ליטמן, הראל סקעת, יהודה לוי, יעל שלביה, לירית בלבן, נועה קירל, עדן סבן, קווין רובין

לאחר יציאת הקליפים, ובמסגרת שיתוף פעולה ייחודי, בלעדי וראשוני בין הפסטיגל ל-FreeTV, ישוחרר סרט בן כ-30 דקות שיחבר את כל קצוות העלילה וסיפורי הדמויות שהקהל נחשף אליהם בקליפים. הסרט יהיה זמין לצפיה בלעדית ב-FreeTV החל מה-19.9 ובהמשך גם לקהל הרחב.  בנוסף, מופע הפסטיגל ישודר בבלעדיות רק בFreeTV בתום ההופעות.

כאמור מכירת הכרטיסים החלה, לחצו לכניסה לעמוד הכרטיסים

לקראת הפסטיבל ישוחררו מספר וידאו קליפים בהשתתפות הכוכבים שיטלו בו חלק, הנה שניים מהם שכבר יצאו לרשתות

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: