חדשות הסצנהחדשות מקומיותחדשות רוק
כולל וידאו

חמי רודנר בעצרת המחאה בקפלן

חמי רודנר נטל חלק בעצרת המחאה כנגד ההפיכה המשטרית בצומת קפלן ודרך בגין, תיעוד וידאו

הערב, מוצאי שבת, במהלך עצרת המחאה וההפגנה בשבוע ה – 28 למחאה כנגד ההפיכה המשטרית עלה חמי רודנר לבימת הנואמים ובצע את השירים "אחד אלוהים ו-"מישהו שומע אותי" כשהוא משנה את המילים ומכניס את הקריאה "דמוקרטיה".

בין השירים אמר חמי רודנר לקהל האלפים שמלאו את הצומת – "אני רוצה לומר כמה דברים, אני לא נואם. אני לא חושב שזאת זכותו של אומן להביע עמדה ודעה, אני חושב שזאת חובתו. אני מספר לכם, שכל מוצ"ש שאין לי עבודה אני הולך להפגין בעיר אחרת, כבר הופעתי בשתים עשרה הפגנות שהן לא בתל אביב, כי ההפגנות מחוץ לתל אביב מאוד מאוד מאוד חשובות. זה לא עניין תל אביבי פנימי, הדבר השני זה שכן בגלל שאני מביע את עמדותי אני חוטף נאצות על ימין ועל שמאל וכל קללה כזאתי אני עונד כמו מדליה על החזה שלי"

התיעוד מהעצרת באדיבות אורלי ברלב

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: