חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

הופעתו של Adam Lambert תתקיים בהיכל התרבות

הכוכב הבינלאומי Adam Lambert יגיע למופע ענק בישראל במסגרת סיבוב ההופעות החדש שלו- High Drama, כל הפרטים

הכוכב האייקוני Adam Lambert הודיע כי יקיים מופע חי ראשון בישראל. למברט זכור לקהל הישראלי מהופעתו המרשימה, כסולן להקת Queen בפארק הירקון בשנת 2016, מופע שכבש את הקהל בישראל ואת כל העולם, עם  ההרכב המקורי של Queen  המופע יתקיים בתאריך 13 ביוני 2023 בהיכל התרבות בתל אביב לאחר שבמקור המופע תוכנן להיערך בהיכל מנורה מבטחים..

אדם למברט יבצע שירים נבחרים מאלבומו החדש, ביצועים מיוחדים לקלאסיקות וללהיטים גדולים אותם מחדש וכמובן מבחר מלהיטי להקת Queen . הוא יגיע עם להקתו, בה חברים נגנים שהשתתפו בהקלטות האלבום החדש High Drama  המעורר צפיות גבוהות בעולם המוסיקה.

הכרזתו של למברט על המופע בתל אביב היא בעת ובעונה אחת עם הכרזתו על סדרת מופעים באולם Royal Albert Hall  בלונדון שתחל ב 5 ביוני וב Cologne's Palladium Germany שתחל ב 10 ביוני. המופע בישראל יהיה המופע השלישי ומיד אחריו יחל אדם בסיבוב הופעות הראשון בקריירה שלו באירופה.

מחירי הכרטיסים באתר לאן החל מ 299 ש״ח. ( לרוכשי הכרטיסים להיכל מנורה ישלחו כרטיסים מעודכנים להיכל התרבות.

מפיקי המופע – Music Business  ו EGOeast –   מבקשים להבהיר לקהל רוכשי הכרטיסים לרכוש כרטיסים למופע אר ורק דרך משרדי  לאן , רוכשי הכרטיסים שירכשו כרטיסים באתרים לא מורשים כמו Via Gogo שמים כספם על קרן הצבי, לא תתאפשר כניסתם להיכל.

באי המופע החונים בחניון הבימה אל תשכחו לתקף את כרטיסי החניה במתקנים המצויים בלובי ההיכל על מנת שלא תאלצו לשלם מחיר חניה גבוהים!!

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: