פס קול שבועי

ארז לב ארי – לאהוב ולשחרר

המוזיקאי והיוצר ארז לב ארי משיק את אלבומו השישי - "לאהוב ולשחרר", האזנה, יש גם מופע

אחרי חמישה אלבומי סולו, ביניהם – "העץ הבודד" אלבום שיצר יחד עם פטריק סבג, ואינספור שיתופי פעולה מגוונים אשר הנפיקו שירים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי והפכו אותו לאחד מהאמנים היוצרים המוערכים בישראל, משיק היום המוזיקאי והיוצר ארז לב ארי את אלבומו החדש, השישי במספר –  "לאהוב ולשחרר" אשר יצא לאור בסיוע "קרן  אקו"ם לרווחת היוצר וקידומו", וכולל תריסר שירים שארז כתב והלחין חלקם יחד עם שותפים ביניהם רביד פלוטניק, שחם אוחנה, נור תמיר, עמיר לב ועוד אשר הוסיפו את הצבעים שלהם אל האלבום המגוון, שניים משירי האלבום כבר קראו דרור ויצאו לאור במהלך השנה החולפת, שיר הנושא "לאהוב ולשחרר" ו – "יחידתי". שיר הנושא מופיע בשתי גרסאות – הראשונה באולפן והשניה החותמת את האלבום בגרסת לייב.

גם באלבום החדש ממשיך ארז לב ארי לדבוק בסגנונו הייחודי הנוסח שלווה וביטחון במאזינים כשהוא משלב טקסטים הניצבים בכמה קומות מעל הממוצע אולם לא מפחדים לדבר עם המאזין בגובה עיניים ובכך הוא הופך לטרובדור ארצישראלי אמיתי.

כך ארז עם יציאת האלבום אל שירותי הסטרימינג ותחנות הרדיו  – "מאד שמח להגיש לכם את האלבום החדש שלי. אני מרגיש שהפעם יצאתי קצת החוצה מעצמי לשיתופי פעולה וכתיבה משותפת יחד עם שחם אוחנה, עמיר לב,  נועם עקרבי, רביד פלוטניק ונור תמיר . ועדיין אני מרגיש שבאיזשהו אופן זהו האלבום הכי אישי שלי עד עכשיו. אני מטייל בו על פני שנים רבות ותחנות שונות בחיי.  מקוווה שתמצאו את עצמכם בתוכו.."

את יציאתו של האלבום יציין ארז לב ארי במופע מיוחד וחגיגי אשר יתקיים במועדון בארבי בתאריך 25 ביוני ויארח לצידו  שלושה אמנים – אהוד בנאי, עמיר לב ורביד פלוטניק, אשר עם כל אחד מהם יש לארז חיבור אמיתי מהלב ברמה האישית והמוזיקלית.

במהלך המופע יבצע ארז חלק משירי האלבום וכמובן את שיריו הידועים והאהובים מכל אלבומיו ביניהם – "מה אעשה", "אנה אפנה", "לבבתיני", "צדק", "בסוף היום", "פרימיטיביים", "לא אחד מאלה", "נחום וציונה" ועוד רבים וטובים בעיבודים חדשים ומוקפדים,

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: