חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

אירוויזיון 2023 – במקום השלישי – יוניקורן

המקום השלישי והמכובד, זהו מיקומה של נועה קירל בתחרות האירוויזיון 2023. בשנה הבאה התחרות תתקיים בשבדיה

הערב נערך שלב הגמר של תחרות האירוויזיון 2023 בליברפול אנגליה. את המקום הראשון קטפה נציגת שוודיה לורין עם השיר "טאטו"oo. זו הפעם השנייה בהיסטוריית תחרויות האירוויזיון שאותה נציגת שוודיה לוקחת את המקום הראשון, לורין עשתה זאת בשנת 2012.

את המקום השני לקח הנציג מפינלנד קאריה עם השיר "צ'ה צ'ה צ'ה" שלטעמי נשמע יותר כמו גרסה מהונדסת של להיט הענק "גאנגם סטייל" הקוריאני…

נציגת ישראל נועה קירל שביצעה את השיר יוניקורן הגיעה למקום השלישי בסיום ספירת התוצאות של חבר השופטים וקולות הצופים. אמנם לא נארח את התחרות בשנה הבאה, היא תתקיים בשבדיה אשר זכתה במקום הראשון. אולם אין ספק כי מדובר בהישג מכובד לישראל ולנועה קירל. ברכות. כך נועה לאחר ביצוע השיר – "אי אפשר להסביר במילים כמה מרגש היה לייצג את המדינה שלי".

מקום שלישי, וואוו!!! באדיבות כאן, תאגיד השידור הישראלי

 

הביצוע של נועה בתחרות הגמר

הביצוע הראשוני לשיר של נטע ברזילי אשר בוצע בשלב ההצבעות, – בבוקר תתפרסם הגרסה הרשמית והמלאה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: