קליפים חדשים

עמית הלוי – ביחד לגדול

עמית הלוי בשיר התואם את רוח התקופה - "ביחד לגדול", האזינו

הזמרת והיוצרת עמית הלוי משיקה את השיר "ביחד לגדול"צ אשר נכתב והולחן על ידה בהפקתו המוזיקלית של גל פדה. עמית נולדה וגדלה במושבה כנרת שבעמק הירדן. בגיל 8 החלה ללמוד נגינה על פסנתר ובמהלך השנים השתתפה בקונצרטים, תחרויות ובקורסי מוזיקה בארץ ובעולם, כך גם בפסטיבל הבינלאומי למוסיקה שבפרוג׳יה, איטליה- בו ניגנה כסולנית עם תזמורת. זאת לצד לימ ודיה בבית הספר התיכון הארצי לאומנויות ״תלמה ילין״ בו הייתה זמרת ופסנתרנית.

כך עמית על השיר החדש – "זמן רב שאני מסתכלת על המצב במדינה, ופשוט כואב לי. זוהי מתיחות חברתית שמסכנת את עצם קיומינו ופוגעת ביחסים בין חברים, ובין בני משפחה. בשיר הזה אני מביעה תפילה.. שנחזור להיות מאוחדים, למרות הכל, ושנמשיך- ביחד לגדול. 🫶 אשמח שתקשיבו לשיר!"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: