קליפים חדשים

טוהר ויאיר גדסי – טוב להודות

האב והבת למשפחת גדסי בשיר משותף - "טוב להודות", האזינו

טוהר גדסי שכבר "כיכבה" כאן באתר עם שירים, היא בת למשפחה מוזיקלית מפורסמת בקרב העדה התימנית והקהל הרחב, אביה יאיר גדסי, זמר בפני עצמו הוא אחיו של הזמר אבנר גדסי, אחיה הוא שיר דוד גדסי אליו כבר נחשפנו בעבר. כעת משיקה טוהר יחד עם אביה יאיר שיר חדש שנכתב והולחן על ידה תוך אימוץ כמה פסוקים מספר תהילים.

השיר החדש – ״טוב להודות״ הוא שיר פופ אמוני אשר הופק מוזיקלית בידי עמית שגיא שצירף להקלטה את אביב בכר עם כלי הנגינה העתיק קופּוז והעוד, את הקמנצ׳ה בידי יגל הרוש. את קולות השירה של יאיר גדסי ושיר דוד גדסי להרמוניה אחת קסומה.

כך טוהר על השיר החדש – ״כשהשיר הזה נכתב מצאתי את עצמי בוכה דמעות היתה לי צמרמורת שאי אפשר לתאר זה פשוט החזיר אותי לילדות לכל מה שספגתי מינקות לתהילים לרבנו נחמן למזמורים בערב שבת ולשירים של אבא. זו תפילה כנה להיות בהודיה על הכל, לקום בבוקר לראות את החסדים והטוב שיש בעולם״.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: