קליפים חדשים

הפרויקט של רביבו – שיר מולדת

הפרויקט של רביבו וכמה חברים טובים משיקים גרסה עכשווית ל"שיר מולדת" של להקת פנצ'ר, האזינו

במסגרת קמפיין השקה לתחנת הרדיו החדשה – "101.5 התחנה" משיקים חברי הפרויקט של רביבו גרסה עכשווית לשיר שנכתב בידי דידי הררי והולחן על ידי אורי לשמן וישי הברי ובוצע במקור בפי חברי להקת פנצ'ר המיתולוגית (דידי הררי, אהרון קפלן, אמיר כהן) – "שיר מולדת". השיר יוצא כחלק מהקריאה לאחדות בעם.

בקליפ המלווה את השיר, בבימויו של עוזי ג'ורג', נוטלים חלק דידי הררי, אהרון קפלן ואמיר כהן, חברי להקת פנצ'ר. עוד לקחו חלק בקליפ: אביבה אבידן, יואב יצחק, חיים משה, אביהו מדינה, רמי דנוך, יהודה קיסר – הנמנים על האבות המייסדים של המוזיקה הישראלית הימתיכונית. שימו לב לבצק שלשות אביבה אבידן וענת פרחי, זה יהפוך לערימת זלביות עליה יחגגו ככל הנראה כל החוגגים…

וכמובן שאי אפשר בלי הגרסה המקורית

את הפרויקט של רביבו תוכלו לפגוש בהופעותי הבאות – 12.5 ,בשעה 14:00 , מופע קבלת השבת, האנגר 11 , ת"א
23-24.5 ,20:30 , זאפה בפארק , גני יהושוע, ,ת"א

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: