קליפים חדשים

הדג נחש – אחד אחד

להקת המחאה הכי אותנטית הדג נחש אומרת את מה שבלב - "אחד אחד", האזינו

כן, אין לי דרך אחרת לומר זאת, להקת "הדג נחש" היא להקת המחאה הכי אמיתית בארץ, הלהקה שתמיד יודעת להיישיר מבט אל המציאות ומבלי להתייפייף אומרת את האמת בפנים גם למי שזה לא נוח לו. היתרון של הדג וחברי הלהקה היא היכולת שלהם (חוכמה גדולה, הם משוררים..) היא לזקק את החשמל שבאוויר למשפטים מדוייקים ולעטוף אותם במנגינה וביט. אז לכו לרקוד ותאזינו היטב למילים כי המצב בטטה מכל כיוון.

כי תמיד הקפידו חברי להקת "הדג נחש" להרים את הראש ,להביט מסביב ביושר ולתרגם את מה שהם רואים ומרגישים לאמירה ישירה וכנה. אמירה שעם השנים והאלבומים הפכה את הדג נחש ללהקה שההוויה הישראלית שלה היא מובהקת, אותנטית וישירה. זהו גם סוד ההצלחה שלהם.

לצד השיר החדש – "אחד אחד", מתגבש לו גם אלבום, בינתיים יש הרבה הופעות, הערב בזאפה בבאר שבע, בתאריך 31.3 זאפה חיפה (מופע צהריים), בתאריך 7.4 בארבי, בתאריך 9.4 פסטיבל פרא בגולן ובתאריך 4.5 פסטיבל ג'נסיס.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: