חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

כנסיית השכל חוזרת לקיסריה

והפעם הכנסייה חוזרת עם המופע בעקבות האלבום "אוטוביוגרפיה", להקת רוק וארבעים נגנים באמפי העתיק, כל הפרטים

להקת הרוק כנסיית השכל ממשיכה את חגיגות  30 שנות יצירה עם סדרת המופעים המיוחדים-"האלבומים". המופע הרביעי בסדרה הוא "אוטוביוגרפיה" – קונצרט רוק חגיגי וייחודי בליווי 40 נגנים שיתקיים בתאריך 1 ביוני באמפי קיסריה.

16 שנים חלפו מאז עלה המופע "אוטוביוגרפיה" לראשונה  והשנים שחלפו מאז, היו עמוסות ביצירה בלתי-פוסקת, אלבומים חדשים והופעות רבות מספור. אולם עשרות האלפים שנכחו בהופעות "אוטוביוגרפיה", חקקו את החוויה ואת הרגש בזיכרונם ופונים ללהקה בבקשה לעלות שוב את המופע המבוקש.

כשם המופע "אוטוביוגרפיה"- כך גם תוכנו. במשך שעתים וחצי פורשת כנסיית השכל את מיטב יצירותיה מכל הזמנים בעיבודים קפדניים ועשויים היטב ההופכים את המופע לאחד מהרגעים הבלתי נשכחים של המוזיקה הישראלית.

אז, סייב דה דייט – 1 ביוני, באמפי קיסריה. מתחילים בזמן. כאן כרטיסים.!

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: