קליפים חדשים

זיו רובינשטיין והממשיכים עם תזמורת האופרה הקאמרית – צליל מכוון

זיו רובינשטיין והממשיכים עם תזמורת האופרה הקאמרית משחררים ביצוע ראשו ני וחדש לשיר "צליל מכוון" לקראת סבב ההופעות - "לילה של כוכבים", האזינו

השיר "צליל מכוון" ( מילים ולחן: יצחק קלפטר) הינו הראשון המושק היום על ידי זיו רובינשטיין והממשיכים יחד עם תזמורת האופרה הקאמרית מתוך המופע "לילה של כוכבים"– מופע רוק סימפוני וערב הוקרה לגדולי המוזיקה הישראלית, שכולנו גדלנו עליהם אשר יעלה בבכורה ברחבי הארץ החל מתאריך 19 במרץ. זהו מופע החולק כבוד לרפרטואר הנצחי של המוזיקה הישראלית, כולל, בין היתר משיריהם של צביקה פיק, שמוליק קראוס, יצחק קלפטר, עופרה חזה, יגאל בשן, אהובה עוזרי, עוזי חיטמן, גבי שושן ועוד.

כך זיו רובינשטיין – "הרעיון מאחורי  "לילה של כוכבים״ הוא הומאז' למוזיקאים שיצירותיהם מהוות את פסקול חיינו. אני חושב שלכל מוסיקאי יש חובה לאותם המוזיקאים שגרמו לו ליצור, לכתוב ולהלחין. הריי כולנו "אוסף של השפעות". אלו המוזיקאים שגדלתי עליהם ולהם האזנו בבית. חשוב לי להעביר את המוסיקה המעולה, הלאה גם לדורות הבאים ולתת להם מקום הכי גדול ומכובד. "

המופע – "לילה של כוכבים" יחל מתאריך 19 במרץ ברחבי הארץ | כרטיסים החל מ129 ₪  בקופות לאן Leaan.co.il

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: